Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz #57919488 #8572 üzenetére

    Már írtam, hogy raptr méri a futó játék idejét és ez alapján dob napi szinten 60 pontot, amely pontokból lehet venni játékot (no nem pont a 60 pontból lesz majd játék, de sok kicsi sokra megy :B )

    Mivel nem tudok - kevés időmből kifolyólag - több órákat játékkal tölteni, így had menjen a háttérben, kevesebb aktív játékkal összejön a pont - D2, D3 nagyon hosszú ideje így futkosott a háttérben, semmi gondom nem volt velük. GW2-vel volt, de egyiket sem az esetlegesen háttérben futó D2/D3 okozta.

    Háttérben futó levelező (O12) vagy böngésző (O27) okozhatja, de ezeket biztos nem fogom lekapcsolni játék miatt. Év végén úgyis jön a win10, így akkor friss rendszer lesz rakva, addig meg kibírom azt a pár akadást ;]

    Tudom, most is én voltam a hülye, hogy a gép bekapcsolásakor elindítottam a GW2.exe-t és csak pár óra múlva kerültem oda, hogy belogoljak és gyakorlatilag is indítsam a játékot. Mondjuk logolásnál is nyugodtan ellenőrizhetne frissítést, de ez nem így történt, nem így történik.

    Számomra szokatlan volt a játékból való szó nélküli kivágás frissítés miatt, ezért is kérdeztem rá, hogy ez ilyen-e vagy én vagyok vaskarika :))

    Legközelebb kilépek előbb és újra elindítom, hátha frissíteni akar, bár ha elfelejtem és kivág, akkor fogom már tudni, hogy ez tervezett működés és nem hiba ;)

    Szerk.
    pl. Dirt3 5000 raptr pont:

    vagy R9 270 80k raptr pont

    És csak valami futott egy keveset a háttérben....

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák