Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz KAMELOT #7617 üzenetére

    Az egész tűrhető kategória.
    Sokat használok Kontrollert,így még kevésbé érzem,ha FPS esésem van.
    Amúgy a kártya nagyon baba sokkal folyamatosabb,és bugmenteseb akkor is,ha amd radeon pár FPS rátesz ezekre.
    Sokat tapasztaltam,és ha le kell mondanom 20%ról meg teszem ,mert néha haj tépő volt miket kellet megvárni,és miket produkált a drága amd radeon kártyák.
    Ami nagyon jó volt a HD4XXX széria ott pöpec volt minden most meg inkább Nvidia párti lettem bár nem tagadom szeretem a volt ati kártyákat,de sokat any@ztam a sok szoftveres problémákkal.
    Most szoftver feltesz,és nem kell sem Windost takarítanom sem semmit csinálnom,hogy bugmentes legyen,és várnom a csoda szoftverre ami hoz egy bughalomra egy megoldást ez a lentiek hozás szólás felhozatalának szól akkor is,ha jól muzsikál a közép kategóriás kártyák ezekhez hasonlítva.
    Egy darabig biztos megleszek a drágasággal nagyon bele szerettem a kártyába sokkal folyamatosabb minden reccenés mentes,és az fps is nem esik le drasztikusan időnként mint a radeonoknál szokás.
    Persze szerettem a volt HD5XXX /6XXX kártyáimat,de ez megváltás számomra.

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák