Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plata

    félisten

    válasz szTotyy #83647 üzenetére

    Nekem steamről fut,mert azzal egyszerű képeket lőni,alapból tök fekete kockákat csinál a játék.
    Nvidia vagy xbox mi a szarral meg tök idióta billentyű kombókat kell leütni egy képhez,mire leütöm rég vége annak amit le akartam kapni.
    RDR Online-ban is ez a bajom,alapból nem csinál képet a játék,stemtől errort kap. :D
    Kénytelen vagyok nvidia meg xbox istenverésével képet csinálni.
    Múltkor is akkora tuti bugba futottam,de nem tudtam le fényképezni,mert mire lenyomtam azt a hülye bill kombót vége volt.
    Köcsög szellemet ezért szalasztottam el Online-ban,na meg a repkedést sem tudtam le fényképezni,a karim akárhányszor egy medvét meg akart nyúzni folyton felrepült a levegőbe.Tök hecc volt. :D
    RDR Online-ban ahhoz hogy le kapjam azt hogy kijátszottam a játékot és felmentem csónakkal olyan helyre ahova nem engedne el és le ugratom a vízesésen,kénytelen voltam videót csinálni.
    Egyébként imásom a Star trek-et,most épp a Star Trek Enterprise sorozatot nézem,azt amikor először találkoznak a temporális ügynökkel.
    Ami azért jó,mert én is ezzel az ügynökkel tudok játszani,a temporális háborúban,csak Enterprise után kb 300 évvel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák