Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Har_melin #938 üzenetére

    Először is, gratulálni fogok, hogy lenyomtad a Sentinelt. :) Nem csúfolódok, komolyan.
    Másodrészt ha mondjuk be is adja a tárgyat, lvl94-es lesz. Elraktározhatod, akkorra amikor akkora leszel. Más cuccokat is dobhat, a specifikusak vannak feltüntetve. Az a helyzet, hogy még Normal/Veteran szinten is akkor csináltam meg a Hidden Pathot, amikor már jó magas szintű voltam.

    Ha már szóba került, ez a Sentinel területe. Ott fel van tüntetve a várható lvl szintje a monstereknek. Ha jól rémlik a bossok legalább +5 szinttel fölötted vannak.
    Van skálázódás, ahogy láthatod. Szóval majd ha lvl100-on is eljössz ide, a sima mobok is várhatóan lvl100+ról fognak indulni.
    A terület farmolható többször, de ahogy az egész játékra jellemző, ahogy nő a lvl szinted és ezzel a monsterek szintje egyre csökken hozzád képest, úgy lesz egyre vacakabb a loot.
    Pl. ha mondjuk legyőzted Loghorreant az alapjáték végén mondjuk lvl55 vagy, semmi értelme visszamenned Warden Krieghez az act 1 főbosszához, mert annyival alattad van ő és főleg az egész területe.

    Szóval látogasd meg nyugodtan a Hidden Path első területét, és nézd meg mennyire bírsz el vele. Ha sima ügy akkor jöhet a következő, stb. Mindhárom nehézségen érdemes lesz újracsinálni az egészet. Ha pl. Normalon megcsináltad, nem kell újra beszerezni a köveket, meglátogathatod bármelyik őrt, ill. a Sentinelt is Normalon.

    Az átlalam többször emlegetett AoM Secret Quest van még ami ilyen érdekesebb Quest alapú összetett feladat. Ahogy írtam a linken, Ultimate szinten érhető csak el.
    Én már végigvittem, és csak olyan embert tudnék bevinni a Quest végső területére, aki szintén Ultimate szinten van, szóval az alapjátékot végigvitte Eliten és unlockolta a végső nehézségi fokozatot.

    Farmolásra amik nem Quest alapúak:
    Skeleton keyes területeken jobb a drop mint egyébként.
    Ja és ne feledkezzünk meg a Steps of Torment Suffering szintjén a Chamber of Soulsról. Kicsi szoba, és rengeteg csillagos ellenfél fog spawnolni.

    Emellett ott van Fort Ikon börtönében a The Outcast frakció. Ha úgy döntesz ellenség lesz, lehet farmolni.
    Barrowholmban pedig egy barlang van erre a célra, ha úgy döntesz nem barátkozol velük.
    Talán érdemes a Grimtoolsban ránézni a cuccaikra a választás előtt, mert lehet rosszba leszel velük a loot miatt, de kellene pár cuccuk.
    Ezt a 3 frakciót nehézségenként lehet resetelni. Pl. csak Ultimaten leszel a barátjuk, előtte farmolod őket.

    Emellett a játékban sok beomlasztható fal van, általában tűrhető loot van mögöttük, ill. a karinként és nehézségenként egyszer spawnoló one-shot chestek.
    Rengeteg dolgot meglehet nézni a térképpel, bal oldalt ott a listája.

    Nekem se jut minden eszembe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák