Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronaldohun

    tag

    válasz Zsoxx #200 üzenetére

    Tehát, ha megveszek egy játékot TELJES áron, akkor is csak maximum 1080-ban tolhatom ha lemondom az előfizetést? Nem tudom a megvásárolt játékokat hagyományos módon telepíteni, hogy aztán tetszőleges felbontást állítsak? Csak streamben tudom futtatni? Nehogy már!!
    Azért lényeges, mert 1440-es monitorom van, bár készülök egy erős videókártyát/gépet venni, de még félévig biztos, hogy nem lesz. Gondolkodtam a stadián, hogy megveszem a pl. a CP2077-et és nyomom azzal, de miután meg lesz az erősebb gépem, akkor a stadiára nem lesz szükségem, de egy erős gépen nem közepes grafikával akarnék játszani.

  • Ronaldohun

    tag

    válasz Mr Bond 007 #216 üzenetére

    Aki streaming-el játszik az minek töltené le?

    Azért amiért írtam. Venni fogok egy erős gamer gépet. Ha megvettem a játékot akkor az a minimum, hogy valóban az enyém legyen. Persze, lehet azt mondani, hogy ez egy speciális stadia verzió, korlátozott lehetőségekkel, csak akkor ne adják adják már teljes áron.

    ha van jó neted és beéred a kínálattal.

    Ezért akarok venni normális gépet, hogy bármivel tudjak játszani. El lennék egy darabig a stadiával, de az a 150-200 cím nem annyira meggyőző, hogy hosszú távon is abban gondolkodjak. Mostanában is vettem egy rakás új játékot, ami érdekel, de pl. Stadián nincsen (persze kompromisszumokkal tudom futtatni) és nem mellesleg a játékok árán is sokat lehet spórolni, ha steames verziót vesz az ember. Mert a steames játékok 90%-át mindig meg lehet venni akciósan (nem feltétlenül közvetlen a steamről, hanem viszonteladói oldalakról)

Új hozzászólás Aktív témák