Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Somatom #3547 üzenetére

    Az írásban lévő forrásként megjelöltet olvastam. Nem tudom mi a google terve a bluetooth-tal, de szerintem ha az újabb változatban használni fogják, akkor a régiekben is aktiválni fogják. A dokumentuk kb kiegészítés a 2015-öshöz, azért nincs fénykép meg más szokásos dolgok.

    Ó, más írások szerint a régebbi modelek nem kapják meg a szoftverben a bekapcsolást, az fcc-s levelezésben van [link]
    Ez azért nem szép húzás, hogy újra megvetetik ugyanazt a hardvert, ha valaki majd használná az új funkciót, bármi legyen is az. A google dobott ki találatot azóta törölt cc3 hírre is (gondolom az új szoftveres cc2 az). Mondjuk valsz jogi hülyeség az oka, mert a létező modelre a régebbi modelszám van írva és a bekapcsolt módhoz új fcc szám kell - amerikában.

    Ó ráadásul most nézem, hogy ez a modell szám nem is az ultra, hanem a sima cc2. Az ultra már az eredeti engedélyben is megkapta a bt kommunikációt.

    Hehe, igen, a hang kinyerés nálam is külön eszközzel van. A projektor hangja és kimenete is nagyon gagyi, ezért inkább hdmi-ről veszem le a kis hangszóróim számára. A cc2 és a firetv stik közösködik.

    De, ha már tippelni kéne, akkor az okos kijelzőshöz hasonlóan, a google asszinsztenses távirányítót tippelném egy új model mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák