Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Moleman

    addikt

    válasz FockeWulf #56342 üzenetére

    Akkor én sem értem, hogy miért jelentetted ki, hogy szerinted egy fillért sem érnek, ha nem is láttál még egyet sem. :DDD

    Én sem terveztem soha, mégis úgy alakult, hogy vettem kettőt, az alsókategóriás LP Goldtop valóban elég szar, talán a legrosszabb gitárom, kicsit meg is bántam, hogy pénzt adtam érte. A Fusion II viszont az egyik legjobb minőségű gitárom, hiába HB, szerintem az újkori bolti árát is megéri. :K

    #56340 Mária. B
    Erre a stílusra valamilyen nejlonhúros "klasszikus" akusztikus gitár a legjobb, lehet kapni belépőszintű tanulógitárokat már 20-30 ezerért is, de azokkal még valószínűleg küzdelmes lenne a tanulás. :)

    Sok tapasztalatom nekem nincs velük, anno egy 1986-os ukrán nejlonhúroson kezdtem gitározni, az borzalmas volt, nemrég újra próbálkoztam a nejlonnal, most kicsit magasabb kategóriás Yamaha és Ibanez van itthon, azokat merem ajánlani. Pl erre a Yamahára szívesen ránéznék, ha közelebb lenne.

    Persze ha nincs, aki segítsen a használt gitárt megnézni/kipróbálni, akkor marad a hangszerbolt, most hirtelen ránéztem a kínálatra, Cort, Yamaha, Fender, van mindenféle 50-60 ezer ft környékén, azok már jók lehetnek.
    Az eggyel magasabb kategória, aminek elvileg szebb hangja is van, itt a fedlap nem rétegelt lemezből, hanem tömör fából van, ez pl Cortból 71 ezernél kezdődik.

Új hozzászólás Aktív témák