Aktív témák

  • LocalNerd

    tag

    Nah, ennek a fórumnak megörültem!!! :) Összefogás kell ide, információ-áram, mert késztermék van dögivel, a szervíz viszont pocsék vagy igen drága. Nekem egy Gericom Hollywood van, ami Mitac Minote 8060-as néven látta meg a neonfényt, míg át nem címkézték. Amit keresek hozzá: inverter board ( pwa-stingray inverter bd(for 8640), Mitac rendelési ref. szám: 541150340202 ). Egy bazi rendes szerelősrácnak köszönhetően már biztosan tudom, mi szállt el az inverter boardon, ez pedig a trafótekercs, illetve az azt vezérlő, ''U2'' jelzésű, 8 lábú kis félvezető cuccos (a szám egy része leégett :D )
    Úgy néz ki, ilyen invertert csak néha-néha dobnak fel a német ebayre elfogadható áron, osztrák szerelők. Rendelni drága és nehéz. Ha netán valakinek lenne ilyen, vagy feltehetőleg kompatibilis darabja, esetleg rossz Hollywoodja, rendkívül örülnék neki.
    Ehhez a típushoz kellene nekem 6600 mAh-s akku és egy normálisabb, nagyobb teljesítményű táp is. Nem mintha erre itt nagy esély lenne, de ki tudja :F

    Utánanézek, van-e általános laptopos/notebookos/tabletes alkatrész-fórum az adokveszek csereberélek részben, és ha nincs, indítok egyet! Remélem, mások szerint is jó 5let.

    [Szerkesztve]

    Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle.

Aktív témák