Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsatiZsol

    tag

    Sziasztok!

    Beújítottam magamnak egy használt gericom Blockbuster-t és nem nagyon tudom, hogy mi a pontos típusa. 2,4-es Intel Mobile P4 lakik benne meg egy 9700-es ATI Radeon. Ha valakinek van valmi tippje, vagy ötlete, hogy melyik ez vagy hogyan tudnám kideríteni pls írjon.

    A gép keményen melegszik a proci néztem 65 fok alá nem is megy, valahogy nem lehet jobb hűtőt hekkelni ezekbe a gépekbe? Amúgy elég brutálul megy a kicsike, gameket amiket néztem rajta, elég szépen viszi. Aksija az hulla, kb mennyibe fáj egy új aksi?

    Valami menetközben futtatható proci sebesség szabályzó program nincs ezekhez?

    BIOS! Nekem is van a biosban WLAN ki/bekapcs lehetőség, pedig elvileg nincs ilyen a gépeben és az everest sem ír ki ilyen cuccot. :F

    Most ennyi, ha van valami kérdésem még úgyis jövök. Ja az eddigi tapasztalataim Gericommal: A ház valami ótvaros szar műanyagból van gyúrva, elreped nem bírja a hőterhelést amit a noti végez vele, időnként le kell cserélni. Rohadtul melegszik. :O Ezt nem értem meg, hogy miért nem foglalkoznak vele. Megpróbálok valami komolyabb hűtést bele lapátolni, ha sikerült és megérte akkor majd idepötyögöm. Amúgy a hatalmas előnyök, ha egyszer elindult, akkor olyan mint egy asztali gép, nagyon nehezen adja a belsejét a meghalás útjára.:D A háza szétesik de a bele még megy tovább.

    Üdv Zsolt

    Az optimista minden vészhelyzetben lehetőséget lát, a pesszimista veszélyt lát minden lehetőségben. “Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid.”

Új hozzászólás Aktív témák