Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shiro

    senior tag

    válasz F34R #5170 üzenetére

    1. Kelleni fog neked:
    Amber; Benett; Ninguang; Rosaria.

    2. Ambert kimaxolod. Klleni fog egy legalább 8-as talent level és egy teljes 5 csillagos Crimeson Witch set (ATK-Pyro-CritDamage), de a Crit Rate is közelítse meg azért az 50%-ot.
    Legyen nála egy kimaxolt Stringless. Ha az nincs akkor a Windblume Ode.

    3. Benett-nek kell egy minél nagyobb alap sebzéssel rendelkező kard, plusz őt is felszintezed.
    Az ő Artifact set-je az Instructor(4), vagy Noblesse(4) legyen. A statok nem számítanak, a lényeg a 4-es set bonus.

    4. Ninguangra kell egy Arhaic Petra(4). A statok itt sem számítanak, csak a set bónusz.
    illetve még egy R5-ös Thrilling Tales of Dragon Slayers. (3 csillagos könyv)

    5 Rosariának minél több Crit Rate.

    -----

    Harc körben.
    Benettel aktiválod a Burstöt. Ez megnöveli a sebzésed. (12s van hátra)
    Ráraraksz egy Pyro dotot az ellenfélre.
    Ninguangal csinálsz egy elemi reakciót.
    Átváltasz Amberre ás felveszed a Pyro Shard-ot. (a könyv + barrier növeli a sebzést)
    Váltasz Rosariára elnyomod a Burst-öt. (Ez ráteszi az ellenfélre a Cryo Dotot, illeve növeli a Crit Rate-et)
    Ennen már csak annyi, hogy Amberrel ledobod a nyuszit és felrobbantod.
    Ha mindezt sikerül 10 másodpercen belül összehoznod, akkor az elemi Reakció és a Crit Damage együttesen kb 100.000-nyi sebzést fog okozni.

    [ Szerkesztve ]

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Sordoran #5365 üzenetére

    Én lehet bepróbálom Zhonglit, mert sokan dícsérik, és Cryo DPS-nek szerintem Ganyu nekem tökéletes. Az meg csak hab a tortán (nekem) ha Yanfei is azon a banneren lesz, és a minicserkót a tejszínhabra az teszi fel hogy könyvet használ ha minden igaz, nekem meg van talonba egy Skyward :))

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • jonnyjoker01

    veterán

    Most hogy leálltam a battlepass és welkin vásárlással látom mennyire szörnyű a karakterfejlestés teljes F2P játékosként... Nonstop farmolhatom a talent könyveket, ascend nyersanyagokat, mora és XP könyv leyline-okat, de nem marad resin artifact farmolásra egyáltalán. Hátha a boss resin csökkentése 30-ra és housing system transient resinje segíteni fog ebben egy picit.

    Üdv. Johnny

  • Sordoran

    addikt

    válasz wandor0930 #5398 üzenetére

    Ezt nem tudom biztosra amúgy, minden karakternél meg kell nézni. Valahol józan ész alapján magad is eldöntheted, de néhol érdemes utána olvasni, hátha van valaki okos és türelmes aki kiszámolta melyik a jobb. lvl6-ig amúgy sima liba, ez minden karakternek el lehet érni, utána válik kérdésess, mire költöd a heti bossokból eső talent material-t. A koronát pedig (lvl10 material) már tényleg csak a legfőbb karakterednek érdemes, hiszen abból kevés van nagyon. (aki kezdetek óta játszik még az is csak második karakterét húzhatja vele)
    Tegnap össze dobtam magamnak Eula material list-et, hogy elő farmoljam magam, de nincs sok dolgom. Egyedül Dandelion seed és a talent könyvek kellenek még, többi vagy megvan, vagy még nem elérhető. Állítólag kapott megint egy stat buffot, pedig eddig is azt írták erős lesz. :Y

    ui.: A #5397 gondolom nem nekem szólt, nem én írtam heti bossok-ról. :P

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • kill_switch

    senior tag

    válasz Sordoran #5408 üzenetére

    Kitapasztalgattam kivel mit érdemes csinálni már a játék eleje óta. :D Valamiért bennem megvolt, hogy minden virágot érdemes szedegetni amivel csak összefutok, cserébe nem nagyon kellett járnom így farmolni. :D Tegnap is kiesett Rosaria és rögtön felugrott 80-ra. Áldom az eszem, hogy Noelle után nem hagytam abba a bogyó szüretelést. :D Még így is maradt majdnem 200... Hátha másnak is kell majd. Plusz pár talent level, meg jobb híján a crescent pike is felugrott 0-ról 80-ra meg 2-es refine-ra. És ilyenkor érzem meg, hogy mennyire semmi az, ha van 3millió mora félretéve...
    De legalább már el tudtam használni a dárda prototype-okat. Már csak a 2 könyvvel meg a 2 íjjal kéne valamit kezdeni, mert azok is régóta zavarnak az inventory-ba, de nem nagyon tudom, hogy van-e bármi értelme kraftolnom ezekből.

  • xeon forever

    addikt

    válasz F34R #5677 üzenetére

    :R Azèrt na. Nezegettem rola videokat, éés na. Hu Tao helyett inkább lenne ô.
    Meg kellene a Magical girlteambe...
    Elvilegv
    Lisa+Barbara ruingárderek ellen.
    Lisa+Yang a robbantgatós effect miatt.
    Lisa+Yang+Suqrose a swirlel ut.
    Illetve ha mind a 4-en egyutt vannak akkor Lisahoz van az a 3* könyv ami R5 nel 48%+attackot a következô karakternek.
    ...Inkább csinálok majd egy videjót.

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • wandor0930

    aktív tag

    Ez a Yanfei nekem határozottan bejön.
    lvl70es, 60as könyvel és 0ás talentekkel meg szedett vetett (de nem rossz) artifactokkal és már most érzem benne a bugit :)
    Pyro suportnak akartam az ATK buffos könyvel - hosszútávon lehet ez lesz a sorsa - de egyenlőre inkább dps-ként indulok vele.
    Constallationöm sajnos nem lesz, de neki sztem komoly buff lesz ha kitolódik a staminamennyiség a jövőben.

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz kill_switch #5698 üzenetére

    Ez a házépítős buli nekem annyira nem jön be. Szerintem mellément, hiszen rettentően stílusidegen. Ettől persze ahogy látom sajnos majdhogynem kötelező csinálni, mert ugye ez marad, és lényegében idővel folyamatos EXP könyv ellátás (ha nem is zsákszámra) például.
    Az új kocka nekem nagyon tetszik, bár a végén a "gombfoci" figura inkább vicces mint menő, de elfér.

    Az új hetiboss tetszik, végre van némi kihívás a játékban...mégha vért izzadni továbbra sem kell, azért nem árt odafigyelni. :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • xeon forever

    addikt

    válasz #44330240 #5815 üzenetére

    Nekem csak 2 80-as karakterem van a tobbi support.(Plusz az alapkarakter)
    Az is Lisa+Hu tao.
    Ott szurtam el, hogy minden karaktert 60-70ig feltoltam es elfogyott xpbook.
    Mindenesetre igy jo kis kuzdelem volt, kb 8 perc.
    Jon a könyvgyûjtés.

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • nonsen5e

    addikt

    Mora hogyan jön a legegyszerűbben? Azon kaptam magamat, hogy az elmúlt két nap minden létező currencyt sikerült kinulláznom.

    Könyvek? 0 Enhancement ore? 0 Mora? 0 Cor lapis - shimmering nectar - lila kavics? 0 Keqing? 70 :)

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • nonsen5e

    addikt

    válasz F34R #5882 üzenetére

    Ó tényleg, teljesen el is felejtettem, hogy van Mora-s ley line is. Kb. vakon néztem időnként mikor rávettem magam, hogy ha nincs ráírva a kék meg lila könyv, akkor a közelébe sem megyek. :D

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz nonsen5e #5884 üzenetére

    A másik fajta az meg exp-s könyvet ad :K

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • kill_switch

    senior tag

    válasz Roland861010 #6370 üzenetére

    Nyugi, innentől még lassabb lesz. Én hónapok óta várom, hogy 55-ről 56-ra lépjen az AR... Így, hogy szinte semmi nincs a játékban az AR XP sem potyog az ölembe, pedig minden nap bent vagyok. De már látom a fényt, már csak ~10K XP kell, nyár végére akár meg is lehet. :'D De lehet, hogy addigra én is leteszem, mert már semmi nem motivál. Talent könyvekkel is tele vagyok, de már fáraszt, hogy 2-3 nap mora farm kell ahhoz, hogy valakinél léptessek 1 szintet és akkor ugye aznap nem is tudok mást csinálni (mintha lenne mit). Az artifact farmolásról lemondtam, az a legnagyobb éc a játékban. Szerencsére a játék eleje óta összejött már annyi, hogy mindenkinél van használható, még ha nem is a legjobb statokkal. Nagyon, de nagyon kéne már az új pályarész, hogy legyen mit csinálni, nem pedig a ~25$ Jean skin XD (nem is értem hogy gondolják ennyiért)...

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz #44330240 #6407 üzenetére

    Én meg még mindig várom azt a karit akire rárakhatnám azt a k*rva Skyward Atlast. Egy van Ningguangon, de még van egy. Ráadásul most jön az új 4 csillagos ami 5refine-el szintén faja lesz, szóval könyvecském lenne, csak karakter nincs hozzá.
    Yanfeit meglesném, de épphogy csak kiesett, nulla Constellation, így nem megyek neki..

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • #44330240

    törölt tag

    válasz Sirandrish #6409 üzenetére

    Yanfei nekem csalódás lett. C1, 80-es szinttel, valamint 4 darabos Crimson Witch-el használtam. El-el-charge attackolgattam vele, jöttek a számok is, aztán jött Eula... a csapat összeállítása pedig meg is borult. Így azóta csak tesped a repertoárban.
    Elképzelhetőnek tartom, hogy átcuccolom a szettjét Klee-re, ha meglesz a Dodoco könyv. Szerencsecsomagra amúgyis ráférne némi fejlesztés.

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz #44330240 #6412 üzenetére

    Az a baj hogy majd minden könyvhasználó support (Sucrose, Barbara), így nekik nem jó.
    Lisa totál hidegen hagy, ahogy Klee is (bár ő meg sincs), aztán van még Mona, aki szintén nincs meg, de ha meg is lenne, valszeg őt is supportra építeném :D

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sordoran

    addikt

    válasz #44330240 #6508 üzenetére

    Ayaka továbbra is must have. Sayu már kevésbé érdekel, nem kell még egy anemo healer, így célzottan miatta nem pörgetek majd szerintem. Viszont a gurulása jópofa. :DDD Yoimiya érdekes, a célkövetéses charged attack tetszetős, konzolosként like-olom. A burst animáció is nagyon baba. Ha valóban Ayaka lesz első banneren, ő biztos lesz, majd Yoimiya-ra attól függően megyek rá, hogy mennyi primo marad majd, és 1.8-as leakek alapján várható-e már Shogun majd.

    Mostani 1.6-os bannerek kimaradnak, gyűjtögetek tovább. Tetszik ez a pot-os companion rendszer. Új set receptekre érdemes rámenni, és lerakni őket karaktereidnek. Ha behívod őket a set-be, akkor kis duma után kapsz 20 primot. Jó üzlet. :)) Minden set 4 karakterhez illik, és minden karakter 2 set-et kedvel. Ha mindet lerakod az minden meglévő karaktertől 2x20 primogem (plusz az apró, mora és karakterednek megfelelő talent material könyv).

    [ Szerkesztve ]

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Roland861010

    addikt

    válasz Sordoran #6509 üzenetére

    Ez hol van?Van róla videó?

    Mostani 1.6-os bannerek kimaradnak, gyűjtögetek tovább. Tetszik ez a pot-os companion rendszer. Új set receptekre érdemes rámenni, és lerakni őket karaktereidnek. Ha behívod őket a set-be, akkor kis duma után kapsz 20 primot. Jó üzlet. :)) Minden set 4 karakterhez illik, és minden karakter 2 set-et kedvel. Ha mindet lerakod az minden meglévő karaktertől 2x20 primogem (plusz az apró, mora és karakterednek megfelelő talent material könyv).

  • kill_switch

    senior tag

    Én még mindig ezen a dream solvent-en vagyok megakadva. Eddig ha 4-et kaptam akkor sokat mondok, mióta behozták. :D Nem is értem miért 4 csillagos item, most már ott tartunk, hogy hamarabb esik a kívánt 5 csillagos boss material mint az, ami az átalakításért lett berakva "könnyítésnek". XD
    Mondjuk nem tudom mit vártam ettől is, kb pont akkora ajándék mint a legutóbbi könyvduplázós event, vagy a korábbi leyline duplázós. Azt hittem mivan, közben meg bármelyik nap megcsinálhatod ha condensed resin-re váltasz. :DDD Óriási lehetőségek voltak. Sőt! Megkockáztatom, hogy resinnel jobbak a droppok mert nekem az event alatt egyetlen arany könyv esett maximum per nap, de volt, hogy egy sem. Tudom, tudom... "random". :DDD

  • fpatrik17

    senior tag

    Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni a nálam sokkal okosabbaktól. :)

    F2P-be játszok, egyedül a szerzett Primogeneket költöm Wish-re.

    Jelenleg így állok:
    - Adventure Rank 26
    - Karakterek: Yanfei, Bennett, Rosaria, Razor, Noelle az alap megszerezhetőkön felül.
    - Main felállásom jelenleg: Lvl 50 Yanfei (main DPS), Lvl 40 Kaeya (Sub-Dps & Element reaction), Lvl 30 Barbara (heal + element reaction), Lvl 50 Bennett (heal-attack boost + 25% Atk. szinergia).

    Yanfei-re van egy lvl 50-es Widsith-em; Kaeya 3*-os Cryo fegyóval fut; Barbara a 3*-os karakterváltás utáni+Atk-os könyvvel; Bennett 3*-os Energy Recharge sworddel, illetve Artifact-ek is Energy Recharge, hogy sokat fent legyen az ulti.

    Jelenlegi World lvl-en nagyon könnyen megy a hentelés, de szeretnék picit előre gondolkodni a továbbiakkal kapcsolatban. Kezdem érezni, hogy mennyire farmolást igénylő a játék, fölöslegesen ne pazaroljak nem éppen ideális karakterekre/bannerekre matériát:

    Következő kérdéseim lennének:
    - Változtatnátok-e esetleg a meglévő felálláson és karaktereken?
    - Kaeya vagy Rosaria lehet a jobb? Erről néztem videókat, de egyik ezt, másik azt hozza ki jobbnak... Rosaria C1-el már biztos ő lenne jobb gondolom, így ehhez is kapcsolódik a következő kérdésem is.
    - Mivel úgy nézem Bennett a végtelenségig maradó Supportom lesz annyira OP, szerintetek még a 2.0 előtt elnyomjam-e a 20 wishemet, hátha bejön a C1 Bennett-re? Illetve jöhetne C1 Rosaria is, mert úgynézem az is nagy buffot ad neki, és akkor Kaeya helyére ő jönne (Kazuha becsusszanna, akkor meg le is pippantanám magam :B). Vagy hagyjam a picsába, mert az új karakterek úgyis menőbbek lesznek... :F

    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    • Honor Magic5 Pro •

  • xeon forever

    addikt

    válasz Roland861010 #7068 üzenetére

    Nekem meg második single wishre bejött Yangfei.
    Végre meglesz a magical girl team. :C
    Sucrose,Lisa,Yangfei,Barbara.
    Így már ütős kis csapat lesz.
    Anemo, Electro, Pyro, Water
    Itt ügye a kölcsönhatások miatt fontos ez a csapat. Mindegyik elem mindegyikkel kapcsolatban áll. Most elkezdek nyomdászkodni, és rámegyek a könyvekre.
    Így már senki nem állhat az utamba. :D
    Ningguang is megvan, vele lehet változtatni a felállson, ha kell.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz xeon forever #7169 üzenetére

    Nálam jobban senki sem kerüli a leakeket. Nagyon sok megemlített karakterről azt sem tudom hogy ki. A patchek előtt max 1-2 nappal tudom hogy egyáltalán mik jönnek.
    Pl nekem totál újdonság hogy az EXP-s könyvek több EXP-t adnak...pedig gondolom le volt írva minden patch note-ban, de én úgy örültem a felfedezésnek mintha én találtam volna ki :DDD

    Nah de a lényeg..a skacok nagyon jól használják a külön emiatt igényelt Spoiler gombocskát, szóval köszi nekik. Te meg csak görgess tovább ha Spoilert szavakat látsz...én is ezt teszem. :)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Sordoran #7190 üzenetére

    Már 90es (nem tudom miért huztam 90re..sok az exp könyvem :D ), még a talentek meg az artik vannak. Bár az artiból is van vagy 3 ami már jó, még 2 kell, meg azthiszem 5-5-5 körül vannak a talentek, szóval oda még kell vitamin. Viszont nem kapkodok vele. Amit a könyvecske mutat szamuráj, az pont elég...már amikor van időm játszani, mert tegnap/ma örültem/lök ha a napit letolom telón :B

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • nonsen5e

    addikt

    válasz Yodamest #7241 üzenetére

    Alapvetően tényleg nagyban a farmolásra épül, de:
    1) Felfedezem alaposan a zónákat
    2) Csinálom az eventeket
    3) Nem húzok fel nagy szintre engem nem érdeklő karaktereket / nem maxolom ki a supportok szintjét.

    =-> Így még nem voltam soha úgy XP könyv szűkében, hogy a ténylegesen is tetsző karaktert ne tudtam volna felhúzni 70-80-90-ig.

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • Shiro

    senior tag

    válasz xeon forever #7361 üzenetére

    Csak öt karakterem érte el a C6-ot, bár páran talán a C10-et is :DDD
    Noelle, Ninguang, Chongyun, Xingqiu, Beideou
    A többiek pedig így állanak.
    Xianling C5
    Sucrose C4
    Barabara C4
    Fishchl C4
    Keaya C3
    Yanfei C3
    Diona C3
    Lisa C2
    Rosaria C1
    Benett C1
    Amber C1

    Razor és Xinyan hiányzik :O

    -------------------------
    Korona és Abyss
    Mind ez idáig nagyban mellőztem a koronák felhasználását, mondván csak kevés van belőle és hátha jó lesz egy másik karakterre. Bár talán az igazi visszatartó erő az, hogy iszonyat drága a lvl10-es talent fejlesztés. Vagy legalább is szerintem az a 700.000 mora valahogy sok.
    Bár bevallom vagy két hónapja nem ütöttem Ley Line-t Mora-t és XP könyvet már jó ideje nem farmolok külön, de elvileg lesz megint Ley Line Overflow. S őszinte reménységem van afelé, hogy még azelőtt berakják, hogy meg lenne a BP LVL50

    Abysboll naponta egyet csinálgatok, a plusz egy fate-ért.
    9. emelet szinte gond nélkül lement
    A 10. már kicsit szívatós volt, de nem a Herold és a Lector haverja miatt, hanam a kis Shamachurl-ok miatt kellett 10x újrakezdenem. Persze utána siklottam, mint vaja késen.
    11. Itt most elsőre csak 8 csillag sikerült.
    Hogy az a Pyro Hypostasis mekkora egy köcsög. Százötvenes DMG-el hóttig fröcskölöm én Barbarával, de így ez a szűkös időlimit más meglátásba helyezi a dolgot.
    A legjobb mikor már csak két százalék kell az életéből és neki áll pajzsot tölteni.
    Szóval most Ayakának farmolom a papiruszt, a korona mellé.
    -----
    S bár tudom páran lemondtatok Yoimiyáról Baal javára, de azért rajtam kívül van még aki wishelni fog rá?
    Őszintén szólva nekem mind a kettő tervben van ugyanakkor csak egyikük 100%, a másik csak 50% eséllyel jönne csak haza.

  • xeon forever

    addikt

    válasz F34R #7491 üzenetére

    Nincs elég XP material. Se resin, se időm, hogy mindenkit kimaxoljak.
    Pl Lvl 80-90 között 372 Lila könyvecske kell.
    Most sokan megálltak LVL 80 körül.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • Sordoran

    addikt

    válasz Shiro #8060 üzenetére

    Mindenre nem reagálnék, érdekes dolgokat írtál le és egyet is értek ezekkel (vagy maga az elmélet szerintem is megállhatja a helyét).
    Viszonta Kazuha dupla vision dolgot azért én nem könyvelném el így, az egy egyszeri alkalom volt, bár nem megismételhetetlen talán. Tegnap láttam videót, és az abban elhangzottak szerintem helyesek lehetnek: Kazuha barátjának az ambíciója az volt hogy megvédjen másokat/társait. Mikor Raiden Shogun ránk támadt, és majdnem megölt, Kazuha-nak is ez lett egy (másik, de erős) ambíciója/vágya, hogy megvédjen minket. Ezért aktiválódott a barátjáé is, mivel egyezett ez a két ambíció. A barátja, egyedül az elecrto elemmel nem tudott védekezni Raiden Shogun támadásával szemben, de itt Kazuha az anemo-electro párossal már sikerrel járt. Miután kivédte a támadását, megmentett minket, és ezzel beteljesedett a barát ambíciója, ezzel ki is hunyt a vision. (az hogy később ez megismételhető egy hasonló helyzetben jó kérdés)
    Ezen logika mentén tovább menve magyarázhatjuk a többi, szoborba zárt vision ébredését is. Mikor a katonák megindultak elég nagy érzelmi kavalkád alakult ki, és sok már elkobzott vision gazdájának ambíciója egyezésre talált a katonáékkal, így aktiválódtak. Mi is akkor tudtuk ezen erőket magukba zárni (és sikeresen felvenni a harcot) mikor Yae utasítására figyelni kezdtünk rájuk, a hangokra, és így magunkab szívtuk az "elesettek" ambícióit.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Yodamest #8082 üzenetére

    Hát elég egyszerű a képlet a BP-val kapcsolatbam.
    Minden fate-t és fragile resint duplán kapsz a simához képest, illetve minden moraból, EXP-s könyvből, +300%ot kapsz a simához képest.
    Emelett ad talent fejlesztéshez szükséges materiálokat, 1 választható fegyvert, és a végén még 700primot. Ezeket a sima nem adja ugyebár..
    Nem mondanám nélkülözhetetlennek, vagy gamebreakernek, de iszonyat előny, az biztos :K

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Over567

    aktív tag

    válasz Yodamest #8082 üzenetére

    Nos ez röviden csak annyit jelent hogy tudsz resin-t spórólni mert a BP ad majd szerintük elég upgrade material-t ahhoz hogy neked külön ne kelljen farmolni a ley-lineokat(mora-xp könyvek). Szerintem bár én casual játékos vagyok, teljesen elhanyagolható cucc. Persze egyáltalán nem rossz dolog ha van, már csak a fegyver miatt sem.

    [ Szerkesztve ]

    Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

  • csuzda

    aktív tag

    válasz Yodamest #8082 üzenetére

    Pénzt, XP könyvet rengeteget ad, mellé még fegyverfejlesztő kristály is jó, de azt ugye lehet farmolni resin nélkül. 511 ley line-t nyomtam eddig le, nagy részét condensed resinnel. Ha nem venném a BP-t akkor a karaktereim nem lennének ennyire felhúzva.
    Lvl 90: 7db
    Lvl 80: 13db
    Lvl 70: 2db
    Lvl 50: 7db
    Szerintem ezzel elmondtam mindent :D

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Yodamest #8104 üzenetére

    A teapot szintjét érdemes felfejleszteni (építeni mindent ami még nincs, illetve csinálni a teapotos feladatokat), mert sok primogem jön belőle.

    Ha már ki van maxolva, akkor a másik nagy előnye, hogy hetente lehet vásárolni xp könyvet, resint, morát, fegyverhez való kristályt, egyebeket. Szintén nagyon hasznos, hogy lehet építeni különféle szetteket (külsők és épületen belüliek is vannak). Minden szettbe másféle karaktert lehet berakni (az adott szettnél mutatja hogy kit lehet odatenni). Egy-egy szettnél az első lerakásnál karakterenként 20 primogemet ad a játék. Elég sok szett van, bőven lehet innen szedni primogemet mire mindet megcsinálod. Egyszerre 8 karaktert kint lehet hagyni a terepen, ezeknek ilyenkor növekszik a reputation szintje (azaz nem kell menni velük harcolni, mert egyébként csak olyankor nő). Mivel limitálva van egy terület pontszáma, ha már nem engedi kirakni, akkor érdemes a már kimaxolt szettet beszedni a karaktereivel együtt mielőtt kirakod az újat.

    Új funkció, hogy lehet növényeket is termelni, venni kell egy darab földet meg magot amilyen kell, ültetni és aztán időnként leszedni. Ez jó lehet a macerásabb növényeknél, pl violetgrass...

    A másik felhasználótól vásárlásos feladatokra megoldás lehet egy másik account, így nem kell senkihez igazodni, nem kell bekéredzkedni... A másik acc szintén hasznos farmolásnál is (bányászat, horgászat, mindenféle gyújtögetés...), emellett 2x annyi esélyed van karaktert pörgetni... Nekem a nyomi sokéves telefonomon épphogy elfut a játék, de arra pont jó, hogy PC-ről be tudjak lépni. Egyetlen nagy hátránya a módszernek, hogy értelemszerűen még több időt vesz el, mint egy accon játszani... :)

    [ Szerkesztve ]

  • Yodamest

    veterán

    válasz Sordoran #8529 üzenetére

    Hát nekem ilyen gondom nem lesz, egyedül Chongyun az akinek annyira nem örülnék, mert nem érzem jelenleg erősnek és a többi cryo kari jobb nála. :)

    Na csak igen megint az van, hogy megkaptuk Aloyt, tök jó, de basszus lvl1-es, a főbb hőseim pedig 70-es szintűek. Mire felhúzom az hetekbe is beletelhet, nem tudom mi fog kelleni a fejlesztéséhez és könyvem sem sok van... most pl. fasza lehhe ha Chongyun 60 szintjéből tudnék csinálni mondjuk egy legalább lvl 40-50 Aloyt, cserébe Chongyun visszamenne lvl1-re. Kár, hogy ezt nem lehet...

  • Yodamest

    veterán

    válasz Sordoran #8531 üzenetére

    Nem tudom lehet fölé lőttem, nehéz ezt megítélni, az Xp könyvek azért nem jönnek annyira gyorsan és elég sok kell belőlük egy lvl 70-hez. Ha teljesen 0 könyvről számolok szerintem lenne 2 hét mire annyit összeszednék, hogy felhúzzam 70-ig. Talent, fegyver stb. húzást még akkor nem is mondtam, de idő szempontjából az már mellékes, mert párhuzamosan megy a könyvekkel. (mivel könyvet minden után kapsz, én legalábbis azt "direktbe" még sose farmoltam, csak ami jött más farmolása közben)

    "Viszont örülj neki, van mit csinálnod"

    Ez egy szerintem nagyon érdekes dolog, gyakran elő is kerül mindenhol a genshin kapcsán. Akit nézni szoktam (szerintem legnépszerűbb streamer csávó valami "MVbla akármi) is mindig mondogatja, hogy ez a genshin halála, hogy nincs mit csinálni, kevés a resin, kevés minden, nincs endboss stb.

    Én persze megértem őt is, ez a munkája, nem lehet könnyű tartalmat gyártani egy ilyen mobilos megoldásokon alapuló játékból, aminek pont az a lényege, hogy ne tudj előreszaladni benne. Viszont mint casual játékos számomra nehéz elképzelni azt, hogy konkrétan ki kelljen lépnem a játékból csak amiatt, mert már nincs mit csinálnom benne.

    Vegyünk példának most ne is egy hétköznap estét, mert nyilván 1-2 órát bőven ellehet lenni vele azt nem is taglalnám. Viszont mondjuk akár egy olyan napon is, amikor tegyük fel reggeltől estig tudnám tolni sem fogynék ki a tennivalókból! Csak a példa kedvéért egy daily routine: Reggel full resinem van + hétköznapról összegyűlt 5 adag 40-es extra resin, ez a kiindulópont. Nos ezt mire elhasználgatom a bossokra, közben cserélgetem a csapatot, nézem hogy kinek lenne a legjobb és mit farmolni stb. elmegy a 360 resin elköltésével kb 3 óra. Jó ez megvan, akkor teapod, ott is körülnézek, építek valamit, nézek valami tippvideót hogy mit lenne érdemes építeni, mert tökre nem vágom, oké megvolt ez is, akkor fejlesztenék karaktert és boss alapanyag meg is van, de mondjuk Inazumás ninja tokenem nincs elég, tehát azt megyek farmolni ez ugye nincs resinhez kötve. Az megvan, de kiderül, hogy lándzsahegyem sincs elég szóval azt is megyek farmolni alap nem resinhez kötött ellenfelekből. Utána virág is kell, azt is farmolok, azt is lehet resin nélkül még mindig. Utána haladok a fő küldetéssel, majd megcsinálok pár mellékküldit, ezek sincsenek resinhez kötve. Utána esetleg valami város reput megcsinálok, szintén nem kell resin hozzá. Megyek utána bányászni, körbejároma helyeket ez is idő. Ha van épp event, akkor megcsinálom annak is az aznapi részét. Szóval csomó olyan tevékenység van, amihez nem is kell resin, végtelenségig farmolható jóformán. Mire ezekkel végzek, tegyük fel közben ebéd stb. megvolt, már megint az van, hogy 160/140 resinem van, szóval megint tudok menni jópár bosst. Mire ezekkel végzek már este is van és még mondjuk horuculusokat egyáltalán nem is keresgéltem, nem próbáltam területeket 100%-olni stb.

    Szóval simán 12 órát tudom tolni és még mindig nagyon sok tennivaló lenne, persze ehhez az is kell, hogy nyilván nem minden nap 12 órát teszek bele, de ha mondjuk 5 napig "csak" 1-2-3 órákat tolom, utána 2 napig simán egész nap eltudnék lenni vele. Soha nem érzem, hogy "várnom" kellene bármire benne, inkább még én nem tudok annyit beletenni, amennyit megkövetel a gém. :)

  • Sordoran

    addikt

    válasz Yodamest #8532 üzenetére

    Nem mindenki játszik egyformán, szóval kinek hogy jön ki a lépés. EXP könyv és mora nálam rogyásig van, szóval ezeket soha nem kell külön farmolnom. Mi a titkom? Hát egyrészt BP pass (ez vitathatatlanul f2p játékosokat nem vigasztalja), másrészt nem húzok fel mindenkit. Azzal lehet legjobban spórolni, ha nem fejleszted azokat akikket nem játszol. :DDD Így is van több olyan 70-es karakterem akikkel még 5 percnél többet nem toltam. Több hónap múlva, de te is eljutsz ide valószínűleg.
    A másik, hogy mennyi tennivaló van a játékban is legfeljebb az ilyen: ezt is és azt is fel akarom húzni, van is kedvem hozzá szinten működik. Mikor már kész a 2 abyss csapatod és a főbb karakterek, utána nincs nagyon mit csinálni. Napi 1-2 óra? Fél óra se kell napi dolgokhoz, és itt még komótosan végezted a dolgod, hétvégén pedig rászánsz 2-3 órát eventre is és lényegében MINDEN amit nyújt a játék letudva (ha csak nem akarod összes karaktered maximalizálni). Szóval nézőpont kérdése, de hidd el nekünk, egy pont után nincs sok tennivaló.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

  • csuzda

    aktív tag

    válasz Yodamest #8532 üzenetére

    5,17 nap kifarmolni 80-ra a könyveket abban az esetben ha minden resint abba ölsz. 8,74 nap ha 90-re szeretnéd húzni.

  • Yodamest

    veterán

    válasz Sordoran #8536 üzenetére

    lol grat a setuphoz :)

    xp könyvekre visszatérve még egy szóra, több fog kelleni mint gondoltam, mert elnyitottam mindent és jött: Tartaglia, Yanfei, Sucrose, ők eddig nem voltak meg és mind olyan, hogy szerintem megérné felhúzni, de megjött a 6. consti Ninggangra is szóval őt is feljebb kell húznom, így már nem hagyhatom parlagon :DDD

  • jonnyjoker01

    veterán

    Fú halljátok, nekem a húzás elég kalandos volt...

    Korábban írtam, hogy elvesztettem a 50/50-t úgyhogy megálltam a húzással, mert úgy nem esne ki C1.

    Na de egyszer éjszaka jutott eszembe félálomban hogy aznap nem léptem be még, gyorsan welkin és commissionöket meg kellene csinálni. Teljesen halott voltam már, sok ideig tartott míg megcsináltam a commissionöket mert elaludtam félig közben. :DD Szépen megcsináltam mindent és a fáradságtól részeg félálomban lévő agyamnak eszébe jutott hogy nem vettem még meg paimon-től az új havi 5+5 húzást.

    Nagyon nagy hiba volt félálomban abban a menübe belépni. Véletlenül AZ ÖSSZES KÉK KÖNYVET KIVÁSÁROLTAM, elköltve az összes csillagporomat. Mi erre a hülye agyamnak a reakciója? Gyorsan húzni kell hogy visszatöltsem és kivásároljam az 5+5 húzást. :U:W

    Első 10-es húzásból kiesett Hu Tao úgy hogy a legutolsóból jött Diluc. Na ott kipattant az álom a szememből :DDD mert így már meglehet C1 Hu Tao és racionális agyammal elkezdtem húzni és húzni. Elmentem a következő pityig és megnyertem a 50/50-t :DDD

    Úgyhogy meglett az a C1, nehezen és furcsán és mindezt a fáradt hülye agyamnak köszönhetem :DD Maradt primogem még a fegyver bannerre is, úgyhogy úgy döntöttem elmegyek az első pityig, bepróbálkozok a 37,5%-kal, de még tartogatom, morfondírozok rajta, a banner végéig van még idő.

    A napokban Hu Tao-t felhúztam 90-re, talentek jelenleg 9/8/7, nagyon b@szó és még nincs kimaxolva :Y

    Viridescent szettel kazuhán igazán nagyot tud ütni a charged attack:

    Üdv. Johnny

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Sordoran #9293 üzenetére

    BÚÉK mindenkinek!
    Yea Mikoról annyit tudok hogy electro(?) és könyvhasználó? 4 Skyward Atlassal várom :DDD

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • vakablak93

    őstag

    válasz Sordoran #9300 üzenetére

    Kössz a helyesbítést, közben látom igazad van, én kevertem össze. :R
    Sajnos ez nem változtat a problémámon hogy Zhonglit kell megszerezzem ha értelmes döntést akarok hozni, és Ganyura nem marad pedig a karakter nagyon tetszik. A sztori küldijét is mikor csináltam a harcstílusa eléggé bejött PC-n. A karakterdesign is tetszik.

    És kössz a megerősítést is :R , akkor akkor rámegyek Zhonglira, végre egy banner amiben 4/3 karakter kell :DDD . Aztán lehet ráfázok és csak Yanfei jön C6-ig aki meg a kell a fenének kategória a könyvével együtt nálam :D .

    #9301 Sirandish: remélem igazad lesz, és akkor annyival több időm lesz gyűjtögetni, de valszeg úgy is bankkártyás ügy lesz.. :(

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

  • vakablak93

    őstag

    válasz Roland861010 #9632 üzenetére

    Üdv a klubban, én is tök elcsesztem kb a 4 napi mászkálós karakterem húztam csak fel, de azokat se igazán építettem ki rendesen.....
    Most egyszerre próbálok egyszerre több korábban egyáltalán nem épített karaktert felhúzni és kissé nyögvenyelős a dolog mert sosincs elég mora meg könyv :DDD
    A mázlim hogy mint kiderült valahogy a nagy többégükre a nyersanyagok már rég megvoltak csak nem tudtam róla :DDD

    Am szerintem ha nem érdekel az abyss akkor bővenb jó, szerintem nincs amit ne tudnál kb akármivel megcsinálni azon kívül így. :)

    Más: A multkori Hu Tao és 6-os szintű Lisa és hasonszőrű társai helyett most tényleg nevetségesen egyszerű volt a 9.es szint 80-as support karikkal a DPS-ek háta mögött. Megyek is tovább kíváncsi vagyok így meddig jutok :DD

    Persze Lisat meghagytam 6-oson, nem buli nélküle ;]

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

  • slimG

    tag

    válasz F34R #10394 üzenetére

    Szinte szégyellem magam: 12m mora, 800+ könyv. Félve merem is leírni...

    e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz F34R #10394 üzenetére

    30m mora és majd 1500 könyvecske :)

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Sirandrish #10396 üzenetére

    Rosszúl emlékeztem..2K könyv :D

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • xeon forever

    addikt

    Ha màr itt tartunk hány lvl 90 karakter hány koronával?
    Nekem Raiden volt az első triple crowned.
    Még van 9 koronam.
    (600k mora+30 lila könyvecském van :DDD )

    [ Szerkesztve ]

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • Shiro

    senior tag

    válasz xeon forever #10580 üzenetére

    Van hát, egy kettes ládát adott.

    #10560
    Cseresznyézés közben farmoltam a nobushikat is, és egyszerűen azt látom, hogy nagyon nem válik be ez az electro charged dolog.
    Miko mellett nagyon túlsúlyba került a hydro. De még 2 vagy 3 electro support esetén sem garantált a folyamatos electro-cahgrged, így Ayatonak a reményeimmel ellentétben nem igazán nyereséges a Lion's Roar. :(

    Oké ma lehet farmolni neki a talent könyveket tekercseket, és kíváncsi is vagyok hogyan sebez lvl10-es skill és egy teljes Hearth of the Depth szett társaságában, de valahogy szívesebben farmolnám inkább az új artifactokat Xiao és Ningguang számára. :U

  • xeon forever

    addikt

    válasz F34R #10634 üzenetére

    Kiràly! Jôvôhétre cssk fent lesz lvl 90 en. Most jön egy adag Dandelion seed gyûjtés. Meg könyvecske.

    Az uj terület szerintem is jól sikerült. Így hétvégén kb 60% meglett.
    Egy pillanatra bevillantak az uj pixelek...
    Kicsit még mindig kevésnek érzem a lvl 93-as ellenfeleket. Lvl 95 minimum kène kicsit jobb drop rattel.
    Új weekly bossnak egész jo fizikàja/dinamikája van de a AR 55 után minimum lvl95 re tenném inkább feljebb, LvL 100 és lenne benne kihivas.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Shiro #10788 üzenetére

    Ma egész nap Genshineztem, kicsit elszaladt velem a ló :D Majdnem befejeztem az eventet ahogy lehetett, Ayato küldijét nem csináltam még meg úgyhogy a legvége hiányzik.

    A fő questline-ja az eventnek olyan szinten gáz volt hogy már idegesített, még skippeléssel is. Most komolyan arról szólt az egész 95%-ban, hogy Xq könyveit ellopták -> igazából Xq volt, mert: -> Xq nem tud aláírást írni -> túl sok könyvet kéne aláírni -> "hallod amúgy használhatnánk pecsétet is" :W Kicsit olyan érzésem volt, mintha az összes szereplő karakter egy óvoda speciális nevelési igényű csoportjába kerültek volna vissza. Albedo volt az egyedüli, aki kisiskolás szintjén volt, de így is elképesztő a kontraszt a fantasztikus decemberi eventjéhez képest, ahol 5Head módon játszott ki mindenkit :W Mivel nem értem a végére, ezért nem tudom milyen lesz, de annyira nem érdekel, hogyha nem járna érte primo meg sem csinálnám. A kisebb sztorik már jobbak voltak egy fokkal, de azok is ilyen óvodás szinten vannak kb.

    Gameplay szempontjából: theater mechanicus-t és a duel részét vártam a legjobban, előbbi egy fos, utóbbi pedig nagyon fasza... lenne, ha nem ilyen kevés erőforrást fordítottak volna rá. Valljuk be, sokkal érdekesebbre meg lehetett volna ezt csinálni. Nem panaszkodok túlságosan, mert élveztem, de elég csak megállni a szigeten és körbenézni, hogy lásd mennyire elhanyagolt ez az egész:

    Kicsit olyan érzésem van néha, hogy direkt akarnak kicseszni azokkal akik tényleges harci tartalmakat akarnak a játékba...

    Meglepő módon a virágos és a fotózós is oké volt, pedig teljesen érdektelennek tartottam őket. Előbbinél kicsit jobban örültem volna, ha kicsit több ideig marad elrejtve a segítség, de úgysem olvastam el egyszer sem, úgyhogy igazából tök mind1. Utóbbi azért tetszett valamennyire, mert ki kellett mozdulni az open worldbe keresgélni. De semmi extra egyébként, neutrális a véleményem róluk. Nem volt szar, így jellemezném talán :U

    Összefoglalás: Nagyon gáz volt ez most, gázabb mint bármi amit eddig kiadtak. Esküszöm az egyedüli ok, amiért nem töröltem mérgemben a játékot az a Chasm. 4/10 értékelést adok rá, amiből 2 pont a duel, 1 pont a virág+fotó és 1 pont Itto angol szinkronszínésze :DDD Ha maga a quest béna is volt, de legalább a voice acting el volt találva. -2 az elcseszett theatre mechanicusra és -4 az idegesítő, idegörlő questekre.

    Miután jól felhúztam magam az eventtel, elkezdtem a Chasm küldiket, felfedezgettem közben, úgy beszippantott, hogy este 7-től hajnali 4-ig toltam, nem bírtam betartani a korábban felállított saját szabályomat (hogy mindig csak egy kicsit csinálok belőle). Jók a questek, maga a terület is fantasztikus. Még nem tudtam eldönteni, hogy jobban tetszik-e mint Enkanomiya, de nagyon közel van.

    Ui. bocsi a rohadt hosszú kommentért főleg a képekkel, de most ez így kijött belőlem :D

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

  • xeon forever

    addikt

    válasz kill_switch #11132 üzenetére

    Soka bevetel kiesest fog ez okozni a small spender oldalbol. 15 dollarnyi primot buknak es ezt nem fogjak befizetni akik idaig 10 dollarbol meg mas sok materialt/mora-t kaptak ennyi penzert. Kb a karakterfejlesztes nagy resze ebbol finanszírozodott a vicces napi resin limit miatt.

    5-5 fate + 680 primo + par millio mora azert az hianyozni fog a koltsegvetesbol.
    Igy most a resin sok resze fog menni mora farmolasra, nem pedig könyvecskékre, ami még mindig elég szívás.

    PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

  • Sirandrish

    Topikgazda

    Nekem kicsit több mint 40millió morám van, amelette olyan 2500-3000 lila exp könyv, és 5K körül van a fegyvehúzó kavicsaim száma is, szóval én kb mindenre fel vagyok készülve :DDD
    Persze ehhez nem ártana valami banner :C

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák