Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Üdv GeniusHU!

    Lenne egy kérdésem, mivel ezt a márkát ajánlották.
    Viszont beleolvasgatva a topikba eléggé elszomorodtam a sok hiba láttán.
    Keresek egy olyan hangfalrendszert elsősorban játék és filmekhez, ami belebuzerálás nélkül küldi a jelet a hangszórókra (Logitech Z-506 emiatt esett ki).
    Az árakat elnézve nekem már mind1 mivel 20K-t szántam volna rá, de látom annyiból nem fog kijönni.
    Igazából az 5050 és a 6000 közül melyik az, ami strapabíró és hosszútávra megéri megvenni.
    Alkatrészek minősége, élettartam stb. Nem dobálóznék vele, nem hajtanám maximumon, mivel 15mm-es szobám van, viszont vidéken lakom és nem szeretném 3 havonta szervízbe hordani. Régebben Creative T7900-am volt, viszont annál a szintnél nem szeretném lejjebb adni (4 éve nyúzza öcsém és nincs vele gond)
    Hol érdemes beszerezni akik rajtatok keresztül árusítják. (edigital-t láttam... rajtuk kívül esetleg .... Pápán esetleg valamelyik kisker... :B )

  • szacsee

    nagyúr

    válasz GeniusHU #1636 üzenetére

    Köszönöm a választ!
    Mielőtt veszek valamit általában utána szoktam járni, hogy van-e hibája... mik az előnyei. Akinek hibátlanul megy fel sem nyitja a dobozt, viszont Neked több rálátásod van és azt is nagyjából tudod, hogy melyikben korrekt az elektronika, vagy mik a gyenge pontjai.
    Ezért nem is a hangfal topikjába mentem. :D
    V2 gondolom Standby nélküli, tehát kikapcsolni kell ha nem használom.
    Ez mennyire árt neki pl ha napi szinten van ki-be kapcsolva hosszú távon?
    Utód esetleg? (kikapcsoláskor gondolom elfelejt minden beállítást az meg nem lenne jó) :(

    Az említett kiskereken keresztül veszem és hiba lenne, akkor közvetlen hozzátok is vihetem, vagy rajtuk keresztül lehet csak (melóhelyemnek van boltja pesten és velük hamarább fel tudnám lehet küldeni).. na nem is festem az ördögöt a falra. :N
    Bocs, hogy az idődet raboltam! :R

Aktív témák