Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gago1975

    őstag

    válasz echterion #53205 üzenetére

    Szia :R :R
    Ami biztos, hogy Magyar cucc, ezzel a tipusszámmal kint nincs gép.

    Ryan, utólagos engedelmeddel bemásoltam az írásodat ide.

    Ryan1318 is érdeklődött ezután a gép után, privátban leveleztem vele és elég furcsa választ kapott az eladótól:
    Ryan:Felhívtam a srácot. Aki hirdeti a 15ös 300at mondta hogy elvileg csak regelni kell a gépet de akkor a gar levél vagy a számla mindenképpen kell.
    Azt mondta Nagykerből hozta a gépet ki lehet próbálni de csak a gyári száma van.
    Ryan-nak adott válasz: csak regelni kell a gépet.Azt mondta Nagykerből hozta a gépet ki lehet próbálni de csak a gyári száma van.

    Ezért én le is beszéltem Ryan1318 at a megvételtől, indoklásként ezt írtam neki:
    "Ez ok, de mivan ha valami baja lesz, gyári hibás, javítatni kellene és nem tudják?
    Ha csak refound-oltatni tudják mert.... vagy te akarod mert eleged lett a 8x-i javításból? Ugye törvényi határozat alapján 3x-i javítást vagy köteles elviselni, és utána???
    Akkor mi alapján kártalanítanak, adják vissza esetleg a vételárat, vagy vásárolhatod le? Mekkora összegben határozzák meg a levásárlást??? A nagyker ár vagy amennyiért ő vette??? Mennyiért vette??? nettó 200K??? Akkor te azért mit fogsz kapni???
    Na ezeket le kell tisztázni, erre értjük a lekérdezést."
    Ezek szerint itt még felmerűl, hogy melyik kijelzőpanel van a gépben.
    B156HAN08.2 vs CMN1521 panel között a különbség sok.

    Ezekkel a hírdetésekkel mindig óvatosan kell eljárni, nemárt megvétel elött KillHates hez elvinni a gépet az eladóval együtt és ott leellenőriztetni vele mindent.

    Most már csak az Acer jóindulatán múlik, hogy mit csinálnak vele.

    #53187q2w3 Valahogy érd el nála, hogy adja vissza a vételárat.

    [ Szerkesztve ]

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák