Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amoartus

    csendes tag

    válasz NTonee #5189 üzenetére

    Igyekeztem nézni videóteszteket a kiszemelt gépeimmel azokról a játékokról, amik relatíve mostaniak. Watch Dogs, AC Unity, GTA 5, Battlefield 4, Crysis 3 (ezeket biztosan néztem) szépen futnak rajta, nem 100% Ultrán, de nagyrészt High és esetleg egy-két helyen Ultra beállításokkal tartották a 30fps-t. Ez nekem tökéletesen megfelel. Tudom, hogy ezek a gépek ilyen esetben már tojásfőzésre is alkalmasak lennének, de személyesen hallottam olyan véleményt - a nagyközönség leszólhatja, amit most mondani fogok -, hogy egy jobbféle Cooler Master notebook hűtővel valamennyire lehet enyhíteni a dolgon. Sajnos több pénzem nincs rá, laptop kell, mert egyetemista vagyok, játszani meg szeretek pont.
    Ami a Witcher 3-at illeti, hááát nem tudom mit mondjak. Nem akarok fogadni ilyesmire, de gepigeny.hu szerint elmenne rajta. Igazából várom a videóteszteket ebben az esetben is. Semmit nem ér az elmélet a gyakorlathoz képest ebben az esetben, és még 2 hetet biztosan tudok várni. Ha netalántán full lowon, akadva vagy sehogy nem menne el ezeken a gépeken, akkor lehet, hogy tényleg többért kell majd vennem notebookot és gyűjteni még pénzt. De ez a jövő zenéje. :)
    (Olyan láma vagyok, hogy azt hittem az egész kommented nekem szól, de most már m1. Leírtam akkor maradjon az egész.) :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák