Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kódos

    aktív tag

    válasz KillHates #49364 üzenetére

    Na van fent egy szűz winfos,google chrome,hwinfo,superpostion.Mivel a windows szeret önnáló életet élni lehet azért mert rajta volt a gépen az ethernet cabel de letöltötte a "basic" drivereket így nem volt lehetőségem az asus által javasolt 425.46 drivert felraknom,a windows ugy döntött hogy neki a megfelelő a 442.94.es ami akár lehet jó is tekintve hogy a jelenlegi legfrisebb driver az nvdia oldalán az 446.14 verzió.Nem álítottam semmit sem sehol,windowsban balanced módban vagyok,nvida controlbanelben is optimális teljesítmény ez a default(kiváncsi vagyok ezt tudom e változtatni mert restart után eddig minddig vissza ált).Itt vannak az eredmények érdekes nem tudom ez már optimális-e és felrakhatom e a steam-et és kiprobálhatom e egy játékban. Hw szerint itt már bekajált maxon 98W is eddig
    közelébe se volt ennek a fogyasztásnak habár az avg 55W még mindig kevésnek találom,majd ti megmondjátok,hőfok rendben,proci all core 4ghz az is oké szerintem,gondolom még ugyanugy túlmelegedne viszont ha mondjuk egy firemark menne ami azt is meghajtja mert hogy újra pasztázva nem lett attol hogy le lett gyalulva a gép :DDD

    Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

Új hozzászólás Aktív témák