Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maximilian4

    addikt

    válasz Ubul86 #17478 üzenetére

    Milyen GPU-val?
    Hwinfo-val monitorizálok amúgy. Nekem az jött be legjobban. Mutatja a hőmérsékletet, órajelet stb., throttling tényét egyből "yes"-el jelzi az érintett magnál, ha alapórajel alá csökken a frekvencia. Nekem pasztázás előtt bf1 64fős multi alatt simán felment 90 fok fölé a cpu mag. Újrapasztázás óta mért legnagyobb mag hőmérséklet 82 fok!!! 2 óra bf1 multi után, végig boost órajelen. Na ez a nem mindegy és valós tény. Szóval ha van némi affinitásod hozzá mindeképp csinálj egy újrapasztázást. Iszonyat könnyű elvégezni ezt a műveletet ezen a laptopon. A GPU jelenleg húzott órajelen sem megy 72 fok fölé. Ez volt a max a 2 órás bf1 után. Hála istennek nem egymás után kötötték a cpu-t meg a gpu-t mint pl. a helios esetén. Én egy újrapasztázás utáni állapottal simán ki merem jelenteni hogy kifejezetten jó a hűtése. Nem értem a gyár miért nem képes rendes pasztát rakni bele, pedig ez csak egy Mx-4, nem a legjobb, s nem is a legdrágább.

    Én i5 + 1050Ti-jal nyomtam a tomb raidert high preset-tel és simán játszható a gépen, folyamatos a képi megjelenítés. Nem tudom hány fps lehet az átlag, de igazából amíg olyan folyamatos a képi megjelenítés hogy nem zavar, addig egyáltalán nem érdekel. Ráadásul külső monitorra kötve, ami talán elvesz pár fps-t.

    [ Szerkesztve ]

    Maxi

Új hozzászólás Aktív témák