Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirjak

    aktív tag

    válasz Zozzy94 #17090 üzenetére

    Az R4-re fáj a fogam eddig de az 1920x1080 felbontással.A töbiből pedig mindenből a legjobbat bele szinte, mint a mekiben.

    (#17091) RM007: én ezekkel a lépésekkel idegesítően ( a feleségem szerint ) megfontolt vagyok. Nem mindenben csak autó, laptop ilyesmi. Egy porszívót nem nézek meg minden helyen de egy autóra rászánok fél évet ha már null km-eset veszek és ki is próbálom előtte, az r4-re kivárom a 4 év gari akcióját és ha akkor belém csap az ihlet akkor itt lesz nyomban :DD

    (#17092) maximilian4: Valóban nem okoz problémát és valóban megnéztem több oldalon is mert volt pár tapasztalt ember itt aki ezt tanácsolta miután kiakadtam hogy otthon mekkora rablás megy a többi országhoz képest. Mivel nem vagyok a magam és a pénzem ellensége engem azért izgat hogy közel 800 frank lesz a 4 év gari pluszban a gép árára vagy csak 235. Zozzynak emiatt is írtam hogy az itteni oldalakon szereplő árhoz képest is jó az otthoni, szóval tuti jó ! Szerintem ez egy jó viszonyítási alap. Felderítés----} Terv----}Akció

    (#17093) Pocok256: Ott a pont ! :K

    (#17095) maximilian4:itt ugyan csak megközelíti de a Balcsin meg is haladja az 1500-at némelyik sör magyar keresetből lehet iszogatni a családdal meg hekkezni egyet aztán pislogni a fizetésnél és visszavenni az arcból. ( barátommal történt az eset és láttam a fejét)

    (#17098) kreten67: lol :Y

    [ Szerkesztve ]

    A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Új hozzászólás Aktív témák