Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kirjak

    aktív tag

    válasz Sugi2009 #17061 üzenetére

    Ezzel tökéletesen egyetértek.

    Öcsém is Lenovo -t vett és szerintem katasztrófa. Az se tetszik amilyen formája van a billentyűknek és az ujjlenyomatokat is szereti az egész gép gyűjteni + olyan instabilnak tűnik az egész szerkezet. :(((

    Mondjuk ez a kinézet téma ingoványos talaj mert ízlés dolga de nekem kimondottan nem tetszik. :N

    Az Acerek jobban néznek ki de azokban meg nem bíznék még mindig valami miatt mint márka. Amit kinéztem a predator szériából azt megvette egy barátom otthon (Mo.) jóval drágábban és "trottyol" neki plusz usb csatlakozó hibás, forrónak érzi nagyon de nem meri szétszedni megnézni a gari miatt, stb. El akarja adni. Kb ez a konfig.

    Ráadásul a fórumokon sokat panaszkodnak a supportukra.

    Itt egy példa(mondjuk nem predatorról) :

    "I purchased an Acer Aspire laptop and within a few months the hard drive went out. Acers customer support told me it was my OS but when I took it to Best Buy they checked and it was the hard drive. The comp was still under warranty so they sent it back to Acer and after several weeks I got my comp back. Within a week it messed up again. I went to turn the comp on and it made a terrible noise. After hours on the phone with them they tell me I can send it in for repair again. I think this is crazy. By the time I get it back this time my warranty will be close to expiring. Not to mention the time I have wasted and the fact that my hard drive will be cleared again losing all my programs. They need to take their customers seriously. They should give me a new product and throw this one in the trash! Never again will I buy Acer and I will make sure I tell everyone I know about this."

    Marad az AW számomra a szervíz hozzáállásuk miatt 4 év garival ( az infókért köszönet Kretén67-nek) az ASUS dizájnjának pedig még nem tudtam bedőlni bármilyen meggyőző is. Ráadásul rengetegen árulják valami miatt.

    [ Szerkesztve ]

    A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

Új hozzászólás Aktív témák