Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zlaboncz

    tag

    Na, akkor pár hozzászólásra válasz, régen jártam erre :)

    Zalman: tényleg tudja az 5.1-et, én számítógépen játékra és DVD-re használom. Zenehallgatásra viszont pocsék.

    Solad: AZ meg hagyjan, hogy a 40k-s csodakat nem merned megemelni, de ma szemezgettem egy sennheiser arlistan, es talaltam rajta fejhallgatot 1400(!)k-ért Masfel milla egy fejhallgato...

    És akkor azt még nagyon benézted, ugyanis ez csak a fejhallgató, de mivel elektrosztatikus, nem hajtod meg akármiről. A hozzá való erősítő még egyszer másfél milla :Y

    Baboon: Amúgy nem értem miért izgul mindenki a Senheisserre, vagy hogy írják.Haveromnak 25E-s Senheissere van, nem mondom hogy rossz de annyit nem ér amennyi volt.Picike, megnyomja a fülem(igaz haveromnak nem) és nem ad túl erőteljes mélyet(igaz ez az én hülyeségem hogy basszus b*** vagyok).
    Szóval hirtelen kb ennyi.Ajánlani ajánlok Sony-t és Philipset 14E fölött és AKG-t.Panasonic nem tud fejhallgatót gyártani.Legalábbis nem hallottam kimagaslóan jót ettől a márkától.


    Hááát elég érdekes ember lehetsz, ha egy Seni helyett Sony-t, Philipset ajánlgatsz...
    A haverod fülese azért nem tetszett valószínűleg, mert nyitott, és ennél a típusnál nem olyan erős a mély, viszont szebb, mélyebbre megy. Ízlések és pofonok, meg kell keresni a zárt párját (talán a HD250-es lehet, nem biztos) (Mekkora füled van neked, hogy kicsi az 555-ös????????? :) )

    Matt-OPT: Halihó! Az alábbi Sennheiser típusokat szeretném kipróbálni és csak ezután megvenni valamelyiket: HD 202, HD 437, HD 457, PX 30, PX 100/200. Melyik üzletben tehetem meg ezt?

    A Westend MM-ben sok fejhallgató van kirakva kipróbálásra, bár nem mindegyik a litsából. A ''Sennheiser streetwear'' topicban adtak egy címet, ahol szintén meghallgathatók.

    Pá: Marha jó a füles, simán megér ennyit, aki zenét akar hallgatni, basszus b*zik meg vegyenek mélynyomót és kötözzék a fülükre...

    Helyes a bőgés :) Az 515-555-595 jól sikerült széria, mindenhol dicsérik a neten. Ennél jobb csak az 580 volt, azt meg nem lehet szerezni már :(

    Womb: Beruháznék egy Sennheiser HD 515-re.Szívesen venném ha esetleg volna valakinek véleménye erről a fülesről.
    HiFi-re,számítógépre is használnám.A hangkártya egy 'live 24 bites.


    Sajnos első kézből való tesztet nem tudok ajánlani, viszont a neten bőséggel vagyon, ha ánglis nyelvet bírod. De ebben az összeállításban biztos, hogy nem a fejhallgató lesz a gyengébb láncszem.

    Kalandor: 4000Ft környékén van JÓ füles zenehallgatáshoz?

    Hát, csodák nem nagyon vannak. Amit esetleg érdemes megpróbálni ebben az árkategóriában az a Maxell HP2000-es fejhallgatója, ha lehet még kapni. (Na ez egy kis csoda 5-6e Ft körül.) Mást nem igen tudnék ajánlani ilyen kategóriában, akkor azt javasolnám, hogy várd meg a következő fizetést/ösztöndíjat/diákhitelt, és tegyél még hozzá. Esetleg megbízható forrásból használtat lehetne venni.

    ZooLee

  • zlaboncz

    tag

    válasz f_sanyee #157 üzenetére

    Meghallgatás nélkül ne vegyél semmilyet! Lehet, hogy egyszerűen nem fog tetszeni a hangja! egy MM-be el kell barangolni, ott van kitéve az 1500 Ft-os gagyitól a 60-70e-ig mindenféle. Tessék legalább ennyire belehallgatni.

    ZooLee

Új hozzászólás Aktív témák