Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz #16820480 #23181 üzenetére

    Be vagyok sózva, kipróbálnék bármilyen Androidos csúcskütyüt, mert még nem volt. Viszont az iPhone-ban megszokott minőségből csak nagyon minimálisan mondanék le itt-ott.
    Tényleg ez a piaci helyzet, ha minőségi zenét akarok, akkor maradnom kell az iPhone-nál? :F Nem gond, csak a 1 év 2 hónap után vágyom a változatosságra, és mindig oda lukadok ki, ez ezért nem jó, az meg azért.
    Az Arc S-sel csak annyi a bajom, ha már cserélek legyen dual core, mert úgyis csak addig használom amig ősszel ki nem jön az új iPhone. Azt mindenképpen megveszem előfizura.
    Arc S jelenleg 90k, Sensation XE 128k, GS2 130k. Ez a három jöhet számításba, de az Arc S esetében attól tartok fél év múlva az 1 magos felépítéséből adódóan eladáskor baromi nagyot buknék. Egyébként talán nekem is az a legszimpibb meg talán még az XE. GS2-ről mindenki ódákat zeng, de aki cserélni akart velem, rákerestem a hozzászólásaira a GS2 topikban, és kiderült i4-ről váltott, és elég sok gondja volt. Visszhangosak a hívások a zajszűrés miatt ami nem kikapcsolható stb. Aztán most megint i4-re menne vissza. Ebből nekem az jön le, hogy nem egy minőségi cucc a GS2 hiába papíron a legerősebb a hardver. :U

    Sensation XE-t konkrétan hallottál már jó fülessel?

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • #02119936

    törölt tag

    válasz #16820480 #23181 üzenetére

    Samsung SGS-1 még mindig jó az egy szál magjával. :DDD Ehez keresnék én fülest 10-20k magasságig, mert a CX 300-as most megboldogult.
    A gond az hogya médiamarktban van egy pár lekvár . Vannak ott normális darabok? Mert akkor próba után a neten be tudnám szerzni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák