Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shufny

    őstag

    válasz zack #17230 üzenetére

    Ő tervezi a beszerzését, illetve van custom illesztéke a DTX100 -hoz. Nem tudom amúgy miféle "sokról" beszélsz. Vagy 20-an írunk rendszeresen a topicba.

    norc73: Google.

  • slfln

    senior tag

    válasz zack #17230 üzenetére

    Pazar lenne, ha már a customom értesítőjét kéne várni a postaládában, de ez sajnos még nem így van.
    A széltől óvásra reagálnék pöppet:
    Ha jobban belegondolsz ezek a fülesek létrejöttének első számú oka nem az utcán lévő sétálgatós vagy a fotelből hátradőlős zenehallgatás volt, hanem színpadi használat. Ott pedig az igénybevétel nagyon nagy. A zenész a sok ugrándozás közben leizzad, mozgás közben folyamatosan stresszeli a kábelt... stb. Ezek nem igazán azok a körülmények, amiket egy gyenge szerkezet elvisel.
    Ezért a legtöbb custom meg van építve rendesen. A nedvességtől szűrők védik az armatúrákat, a nagy igénybevétel miatt a kábel a legtöbbön cserélhető, mert ugye könnyen nyúzódik, kitépődik.
    A legsérülékenyebbek talán a szilkonból készültek, azoknak tényleg érdekesen alakulhat az élettartama, ha keményebben használják őket.
    Az akril házúak szerintem egy rálépést is lazán túlélnének.
    A Starkey pl. az élettartam és a szigetelés növelésére az akril és a szilikon előnyeit kombinálja, szóval vannak ilyen hibrid megoldások is.
    Ha meg végképp elpusztíthatatlan szétbombázhatatlant akarsz akkor Zapletal mester elkészíti neked masszív pénzmagból fémből is a customodat, -produkte fül- amin akár kamionnal is járkálhatsz.
    Ha bizalomgerjesztő kinézetű jó élettartamú univerzálist akarsz, ott a titánium faceplates CK-10, ráadásul a hangja se elhanyagolható. :)

    Akit érdekelnek a customok van egy remek összesítő thread róluk, amit már Shufny egyszer linkelt, de akkor most berakom mégegyszer én is: link

    !
    Apropó... Aki tud itthon a Protone Audio, a Puretone hazai forgalmazóján és Microsonicon kívül olyan céget, akik tudnak fülmonitort készíteni és nem ez lenne az első nekik, azaz van némi tapasztalatuk, akkor nagyon hálás lennék, ha ezt megosztaná velem, akár itt, akár privátban.
    (Csak egyedi monitor érdekel, színpadi hangszermonitorok/ vezetéknélküli monitorrendszerek stb. nem játszik.)

    [ Szerkesztve ]

  • need

    addikt

    válasz zack #17230 üzenetére

    Megmondom őszintén nem vagy a szívem csücske néha bicskanyitogató a stílusod..!

    vissza olvasva 100% igazat adok neked kessudio kapcsolatban... :R

    Ha csak veszi valaki a fáradságot és megnézi hogy mikor bukkant fel ez a nick név..kessudio:

    Most meg oda jutottunk hogy ő ossza is az észt..! ami megint csak nem gond csak hát a NAGY ÖREGEKNEK is..!

    Vannak itt páran akik ennek fórumnak a lelke.. nem akarok most konkrét neveket írni..
    Jó te is az vagy elismerem.. és igazad is van jó pár dologban... :R

    [ Szerkesztve ]

    D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

Új hozzászólás Aktív témák