Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz need #17040 üzenetére

    Volt nekem is tapasztalatom, Bicivel is beszéltünk már sokszor a jelenségről...A minőségi dinamikusnál nincs jobb, de nem kezdem ecsetelni, mert ahogy nézem armatúrás fülesed van. Nem képzeled hogy bele fogok menni egy armatúra vs. dinamikus driver vitába ugye?
    Lefosom ki milyet vesz, és ki kit akar meggyőzni hogy a saját maga által választott a legjobb. Elmondom a véleményemet, lehet nem egyetérteni vele, de részemről itt be is fejeződik a vita. Egyébként meg kétlem hogy bármelyik armatúrás akkkora teljesítményen ahogy én hallgatom i4-el, tud akkora mélyet produkálni torzításmentesen mint az IE8. Az meg a másik fele, hogy egy 3 részből álló drivernél 3x akkora a meghibásodás esélye, ami megint csak nem elhanyagolható.
    Ha pedig kimásolok valamit, azt általában idézőjelbe teszem... :U :F

    Az én IE8-am egyébként rendeléstől számítva 3 nap alatt itt volt Szlovákiából. :U Számlával, 2 év garival. Tehát nem értem, amit írsz... :U

    Ha az ember UE fülest akar venni, és te rábeszéled pü-ben, míg az IE8-ról meg lebeszéled, és ő hallgat is rád, mi több issza is a szavaidat, az már az ő baja. :P

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák