Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz Freddy76 #2735 üzenetére

    azzal szerintem nincs gond - a shutter lag, af, indulas, ilyesmiben szvsz jobb, mint az omd. maga a 35os nem egy tul sebes obi, a 25os jobb. tehat ha elkapja a fonalat, nincs semmi gond, de ha elkezd, ideoda turazni, akkor tunik lassunak. abban is jobb, ha keves a feny, akkor is biztosabban fokuszal, ott az omd zuhant meg.

    (#2736) b.vr: nemtom, en szerettem az em5 arcdetektalasat. neha oda is arcot vizionalt, ahova nem kellett volna, de gyors volt, es pontos.

    (#2737) MC Pite: mongy ugyanolyan korulmenyek kozott :)

    ***

    tokeletes gep nincs, es nem is lesz :) mindben mas a kompromisszum. szvsz az omd es ez is jol hasznalhato vaz, nem lesz semminek korlatja, mashogy kell oket hasznalni. a 18-55 lehetne jobb.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

  • arn

    félisten

    válasz Freddy76 #2735 üzenetére

    ha a vazak erdekelnek... kepminoseg teren a fujibol tobbet ki lehet hozni az biztos. en is azert vagtam bele. az xe2re tuti nem valtottam volna, az xt1 tetszett. viszont az 2x annyi, mint az em10, annyit tuti nem er meg. jobb vaz persze, de mar maga az em5 is nagyon jol sikerult. legnagyobb elonye szvsz a kepminoseg, az evf, a dedikalt tarcsak. ami nagyon fog hianyozni az a mindenutt mukodo stab, es az olcsobb obik. fujira nem tervezek olyan arzenalt, mint a mftre, de azert mar most lenne par dolog:

    * ezt a zoomminoseget szivesen becserelnem nagyobb atfogasra, jobbra szamitottam, de majd meglatjuk.
    * alternativ gumiharang
    * potakku
    * esetlegesen egy olcso tele, meg az a samyang 12 eleg jonak tunik

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák