Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz ForRedGlory #8076 üzenetére

    Nem értem ezeket miért tetted be...Az első videó is folyamatosabb mint az általad linkelt libegős, hiába kevés az fps, de nem akadozik, még ha kissé darabos is...a másodikon meg egyértelműen látszik hogy nincs gond. Nem a 30fps kontra 20fps-t kellett volna meglovagolnod, hanem belátni, hogy az a libegős felvétel nem a kézremegés miatt akad, és meesze van a jótól. Engem nem érdekel mit mutat a Fraps, mert azt Fraps nélkül is látjuk hogy nem folyamatos. De persze az is lehet hogy vak vagyok, és a többiek is, és te látsz mindent jól. :U
    Semmi bajom veled, és a Galaxy S-sel, de ezt a minőségű HD videót kissé blamának tartom a 140k árához képest (csúcsmodell is ráadásul). Úgy gondolom, a júzerek 99% inkább vissza fogja venni a felbontást, csak folyamatos legyen. Egyébként én is ezt tenném.

    Kicsit az a feelingem van, amikor megvettem az Omnia HD-t...Max. felbontáson szintén így akadt ahogy a tied, és nagy csalódás volt számomra a fényképező ill videorecorder. Aztán a Samu ígérgetett mindenfélét hogy javítják...de úgy tudom idáig nem tötént javítás az ügyben.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák