Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz irgum #26837 üzenetére

    :R De be volt egy kicsit égve, aztán tudtam egy picit korrigálni. Sőt aztán úgy próbáltam effektelni, hogy magától érthedődőnek tünjön. :D

    (#26843) Wa2x: Egy kollégám rögtön rávágta, ő máshogy tette volna a fényeffektet mert.....na nekem így jó volt. A leveleket akartam még kiemelni, azzal hogy átvilágítanak. Olyan esti világít valahonnan a Hold dolog.

    (#26844) Quasi_modo: Szerinted este készült? :D Írtam hogy belenyúltam. Mostanában már egészen a szokásommá vált. Vannak ötleteim a kész fotókkal. Ezek már nem tesztfotók. :) És élvezem az alakítást. Próbáld ki te is. :K Ennél a telónál van potenciál az utómunkára.

    (#26845) stickrs: Szépek nagyon. Talán az utolsó megérdemelt volna egy állványt. :R Ha be volt kapcsolva az ND az utolsónál, akkor legközelebb ne tedd! Vagy próbáld ki nélküle is. Szerintem ebben a helyzetben nem jó, ront mindenen iso, és minden sötétebb lesz. Nálam auto-n van és úgy ha nem muszáj nem aktiválja magát.

    (#26851) zozzzzzzzzzz: Köszi! :R Jókor jártam jófele.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák