Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10927360

    törölt tag

    válasz sagem #268 üzenetére

    Egy dolog egyelőre biztos, hogy hiába kap sok negatív dolgot a Windows áruházas játékok, ez a full screen, windows bordless dolog nagyon jól működik főleg két vagy több monitoros megoldás esetén. Ezen kívül amit leszűrtem, hogy a Forza 6 APEX után a Forza Horizon 3 PC-s verziójában is használják a srácok ezt a dinamikus settings lehetőséget. Ami úgy működik, hogy ha úgy érzékeli, hogy kevés a kraft akkor ezredmásodperc alatt változtatja a beállításokat úgy, hogy ebből a felhasználó semmit nem vesz észre de a játék képfrissítési rátája nem változik.

    Remélem ma estére érkezik egy frissítés nvidia oldalról vagy a játékhoz. Mert egyelőre senki aki tesztelő nem tudta megnézni. Ami még fontos lehet, hogy már bőven nem 1.0-ás verziójú a játék. Dolgoznak rajta, és egyelőre úgy gondolom jó választás a PC-s verzió is.

    LA-be E3-on próbáltam a PC-s verziót és ott egy Acer i5 predátor gépen volt kihelyezve gtx 970-el. Látványosan és jól futott már ott is. Ugyan az a demo ami kijött ONE-ra és azt fogják megkapni a PC-sek is.

    Egyelőre maradok bizakodó, remélem este már tudok írni véleményt is. Mert láttam sokan nem tudjátok, hogy megvegyétek, vagy féltek a port minőségétől. De szerencsére TURN10 :)

    Későbbiekben ha sokat írnék a Topikba csak egyetlen oka van. Itt a profilom. Így valószínűleg játszottam már pár órácskát az előző részekkel is. :)

    Plusz info, nem csak 60 FPS-t támogat a játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák