Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wesder

    félisten

    válasz GabN73 #1754 üzenetére

    Ez egy ingyenes jàték, amiben csak Skin-eket vehetsz, meg Battlepass-t. Nem làtom hol itt a pénzéhesség.

    I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

  • Jinxb1rd

    addikt

    válasz GabN73 #1754 üzenetére

    Nem tudom miért számít jó érvnek sokak szerint az, hogy egy játék pár hónapos, ha attól magába tekintve még izmosan fos? :U Akkor lenne pozitív érv, ha jó lenne...

    Rank rendszer:
    Először is a sikerélményt ne keverjük a jó játék fogalmával, mert úgy látom itt ez történik. Szóval ahogy láttam egy streamelésből, az ott lévő playerek még a világukról se tudnak, vissza se lőnek, nemhogy még el is találjanak esetleg. Nyilván az a játék tetszeni fog valakinek, ahol sokat öl, de azért van egy szint, amiből én azért nem adok alá egy kis kacsalövészet miatt.
    Nekem az én szintemen speciel nincs bajom azzal, hogy nincs a játékban, mert így sokszínűbb a gameplay. Nyilván van, amikor túl könnyen lelőhető valaki, máskor meg vért izzadsz érte.

    Mid-game:
    Már 8000 dologgal lehet gyorsutazni bárhova, ahol találsz enemyt: grappler, riftek, shockwave grenade, rift-to-go, chiller trap, launchpad, shadow stone, golfkocsi, bevásárlókocsi, lebegő sziget... Csak 10 dolgot soroltam fel, amivel gyorsan tudsz utazni a mapon.
    Ugye érezzük, hogy az üres mid game kinek a hibája? Talán kevesebbet kellene bush üzemmódot tolni és szétfarmolni az egész mapot.

    Pénzéhes:
    Farmolni a Fortnite-ba is lehet, egyszer kell csak megvenned a battlepasst, utána ki tudod farmolni az összes következő seasonre valót, ha arra vágysz, sőt: még marad is plusszban elkölthető 600-700 vbucks. De ha valaki nagyon ingyenélő, pár season után a battlespasst is megfogja tudni venni. :D Hogy sajnálni fogom-e azokat az embereket, akik több száz órát játszottak már a játékkal és nem voltak hajlandóak még 5 eurót se kiadni érte? Nem.

    Btw: milyen varázsa van a ritka skineknek 0.10 K/D ratioval? Remélem csak azért játszanak, hogy mutogathassák, mert a krumplizsák skillje kevésbé izgi.

    [ Szerkesztve ]

    We are only Stardust...

Új hozzászólás Aktív témák