Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    válasz k-adi #100 üzenetére

    Nem vitték túlzásba ezzel a 3 nappal a tesztelést. Mondjuk ha már a 3. volt... Remélem, hogy lesz még lehetőség játszani vele.

    Sajnos hétvégén elég sokat kellett dolgoznom így nem nagyon tudtam rávetni magam. Viszont kipróbáltam megint egér + bill kombóval és most valahogy jobban adta vele. Nyilván kellene még vele többet tolni.

    A grafika amúgy nagyon bejött, szépen le vannak modellezve a karakterek. Kíváncsi vagyok amúgy, hogy milyen lesz a single része, az is csak annyi, mint a multiban csak tesznek hozzá egy kis történetet vagy azért lesznek komolyabb / másabb pályák is, meglátjuk. :)

    Amúgy azt kell mondjam,hogy AI ellen, pont a korábban említett 1v4 miatt, sokkal élvezetesebb játszani, mert ott van lehetőség párbajozni 1v1-re vagy 1v2-re.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

  • vegitossj7

    addikt

    válasz k-adi #100 üzenetére

    Én még a zárt tesztben toltam, de azért észrevettem 1-2 dolgot...

    -Orochi és a Knight ellen nem szabad felülről támadni, vagy ha támadsz, akkor kivédhetetlent üss, vagy a stunnolj... Így nem fog counterezni. :K

    -Kell oda azért a csapat, nem egy COD, hogy elvagy egyedül is... :U :P Viszel egy buzogányost Gamestarnál cenzúrázták a szót és szó nélkül törötlték a hsz-t a cikk alatt. :U charge attack, és az Assasinoknak kampec. :C

    Viszont nekem 1 rohadt nagy problémám volt a játékkal... A Ledge Killek... OK, hogy a guard break nem hat, ha ütsz, de azért mégis ott egy Berserker és instant meghalsz, nem tehetsz semmit. :((( Erre kellene valami animáció, vagy akármi, mint a Revive is volt a Zárt teszten új dolog.

    Nekem amúgy a Berserker lesz a mainem, vagy 100 meccsbe tellett rájönni, hogy ott rendesen kell rotálni a RS-el, jobbra-balra és dash-elni hogy kiszámíthatatlan legyél. :K Igazi Harasser, ahogy a leírása is írta. :R

    Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Új hozzászólás Aktív témák