Új hozzászólás Aktív témák

  • k-adi

    nagyúr

    válasz lofagi #86 üzenetére

    Na én kialfáztam magam :D

    Lenyomtam legalább 40 meccset... Sajnos azt kell, hogy mondjam: csalódott vagyok. :U Az animációk jók, a kivégzések besza behu látványosak meg minden, :K :K de maga a harcrendszer egy torzszülött mortal kombat féleség... :F Eszeveszettül kell kattintgatni, csomószor nem ott védekezik ahol az egér szerint lenne, stb.... vannak még itt gondok és maga az alap harcrendszer pedig nem hiszem hogy nagyon fog változni a véglegesben.

    Karakterekről:
    - Warden.. átlagos
    - Buzogányos lovag.. ő vele vannak a legkevesebben,.. lassú és gyengéket üt, de védekezésben király
    - Viking.. erős ütései vannak, a dobálásai jók
    - két baltás viking.. na ez egy nagyon OP karakter
    - Kensei... nagy is, lassú is, de ütései elég jók
    - Orchi ninja samurai... na ez a másik OP karakter

    Pályákról:
    Mind 3 pálya jó. Megfelelő nagyságú, mindhárom CP ott van ahol kell lennie, stb.. a hangulat-desing is jó.

    Testreszabás:
    Na ezt jól megcsinálták, a bármelyik karakter lehet nő, férfi, ilyen-olyan bőrű, a páncélján csomó ábra, szín, forma, stb lehet... ez a része tök jó a játéknak.

    Tehát aki új játékos annak mondom: a startkor meglévő 1500 pénzét aki el akarja költeni annak érdemes az elején vagy a ninja assassint vagy a kétbaltás vikinget feloldania és a maradék pénzből pedig cuccokat venni a karakterhez... de ami a lényeg: betanulni a kombókat úgy, hogy ha félálomból is felkeltenek akkor is tudjad.

    1)
    A legnagyobb hibája, gondja a játéknak az unfair küzdelmek.
    Ritkán látni 1v1 dueleket (DOMINION MÓDBAN), általában ketten, hárman (voltam olyan meccsen is ahol annyira pofátlanok voltak, hogy csoportosan négyen támadtak egyedül lévőkre) támadnak meg egyedüli játékosokat. :( jó, értem én, hogy ez így egy taktika, de na... azért van egy határ.

    2)
    A másik gond pedig az, ahogyan a képen is jól látható, hogy a játékosok többsége main-elte a ninja-t... azaz legtöbben csak az assassin samurai-al hajlandóak lenni... de egy bug miatt a +4 BOT poén volt (kár hogy a meccs elején kirúgta őket a server :DDD )

    Ja és a végén amikor szoros a küzdelem akkor persze, hogy a te csapatod kerül breaking point-ba és sz*pika van... :W onnantól kb game over.

    Természetesen kipróbáltam a másik 2 gamemódot is... a duel poén, a brawl már kevésbé...de nyilván Dominationban lesznek a legtöbben és ha az ember nem akar órákat ülni a menüben akkor abban a gamemódban fog keresni lobbyt..

Új hozzászólás Aktív témák