Új hozzászólás Aktív témák

  • RaGi91

    senior tag

    válasz k-adi #595 üzenetére

    Ugyanez megy minden mostanában megjelent játéknál. Egyik rosszabb megjelenéskor, mint a másik. pl. R6, BF1 is milyen mocsok volt (még most se kutya). R6-ben még mindig folyamatosan 100-200-as pingű emberkék vannak, mert bárki bármilyen régióba játszhat saját választása szerint és ezt sokan kihasználják, szerintem ez szánalmas.

    Buggal még nem találkoztam szerencsére. Várom a csalókat és az abuser-eket. Azt is meg kell említeni, hogy a duelek egy jó része nem más, mint mindgame.

    Ezek a dodge-ok azért ilyenek, mert van egy minimális invulnerability frame, amikor nem sebez. pl. Dark Souls. A reakció faktor része. Ha előre kéne mindent kikerülni, akkor szinte teljesen "találd ki mit akarok" játék lenne.

    Úgyis csinálnak mindennel valamit, mert addig fognak sírni a népek, de azért remélem nem lesz az, hogy ész nélkül nerf-buff lessz össze-vissza a nép kívánsága szerint.

    Én Kensei-t próbálom main-ként használni, de kb. ott van középen azt annyi. Arról mégse beszél senki. Piszok könnyű counterelni pedig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák