Új hozzászólás Aktív témák

  • bagyulajuve

    addikt

    válasz Abu85 #34 üzenetére

    2011 Márciusában vagyok (a kép már nem aktuális teljesen).
    Én egyfolytában rotálok, sorokat cserélek, ha nincs sérültem. Hát most igazoltam téli átigazolásban Huntit, meg a csodagyerek Lauritot és eladtam Jakit meg Amaurit, utóbbi 3 szezon alatt 15 gólt lőtt, gyenge. Huntelaar már 8 gólnál jár, csodagyerek Laurito is lőtt vagy 3-at 5 meccsen, és mindkettőt 8 millió alatt sikerült megszereznem. Ja és G. Rossi is nagyon jó, csak sokszor lesérül. Giovinco 10 gólnál jár (mondjuk a fejesgóljait nem néztem :DDD , erről gondolom nincs a játékban statisztika), és nem mindig csatárként játszatom. Meg nem állítom targetman-re, hanem az Huntelaaer (vagy rgebben Jaki és Amauri).
    Sajna Del Piero már öregszik, már csak csereként számítok rá. Így pont meg van a 4 csatár, hogy rotálhassak és DP csare, vagy ha más csatárom sérült akkor beugrik.
    Nagyjából működik amúgy a csapat, első vagyok, 3 ponttal vezetek a Róma előtt. BL-ben az odavágón otthon vertem a Real-t 3-1-re a negyeddöntőben.
    Igen, Messit kicsit előrébb kellene raknom, de mostanában jobban működik a 4-4-2, mint az általam nagyon kedvelt 4-1-2-1-2 (gyémánt) formáció, s így csak a baloldali kp-ra tudom tenni, vagy jobbra, bár ott Rakiticet és Lanzafamet favorizálom. Bár kevesebb gólt lövök, mégis több pontot szerzek így, stabilabb kp és jobb a védekezésem is.
    Következő célpontom amúgy Fabregas, mindent megmozgatok majd a leigazolása érdekében, remélem sikerül. Addig is dícsérem majd őt és Wengert is, hátha bejön.

    [ Szerkesztve ]

    Resistencia eterna

Új hozzászólás Aktív témák