Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LOTR

    addikt

    válasz elfogadom #5409 üzenetére

    ebben a hsz-ban leírtál kb mindent aminek semmi köze ehhez a topikhoz, aki azt megcsinálja amit leírtál, az nem akar fogyni, és attól, hogy olvasgat, vagy írogat nem változik semmi, csak annyi, hogy valaki újra és újra le fogja írni azt amit már ezerszer leírtunk korábban
    nem is kell arányokat számolgatni, az elején bőven elég a szemmérték is - persze ha számolgatná, jobbak lennének az eredmények, de elég kevesen tudnak egyik pillanatról a másikra áttérni/életmódot váltani
    csupán annyit kell betartani, hogy mit szabad enni és mit nem, vagy azt, hogy mit mikor szabad enni
    attól, hogy mo-n a "sertéshús fut" még nem jelenti, hogy azt írtam, hogy egyen azt, viszont attól sem lesz semmi baja, az csak egy dolog, hogy sokkal jobb a csirke és pulykamell, de bőven belefér a disznóhús is, ez nem versenydiéta

    nekem még sosem volt fehérjeportól semmi bajom, szerintem elég ritka már az ilyen probléma (általános használatra értem és nem ipari tejsavóra), a legtöbben emésztést segítő enzim is van

    One Ring to rule them all

Új hozzászólás Aktív témák