Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz Pyttawrx #42856 üzenetére

    Picit bőlére eresztettem.
    Na most anyagilag jelenleg felesleges lenne nekem az 1T meghajtó, tehát eredetileg 500-asok között nézelődöm.

    Van egy adata 512-esem ami esetében zavar a sebesség, pl hogy ha 20% alá esik a szabad kapacitás akkor Autocadnél ha exportálom a rajzokat pdf-be, akkor az eredeti 0,2 sec folyamat 2 secre kitolódik, már pedig van hogy 300-1200 rajzot kell exportálni így nagyon nem mind1 az idő.
    De egyéb apróbb folyamat meghívásoknál(szerintem ezeknél jön ki az iops, meg QD sebesség különbségek) is érzem hogy ennél biztosan tudna többet a rendszer, nem lenne annyi röccenés hogy ha minőségibb SSD lenne...

    Viszont azt látom hogy az A2000 esetében az 500-as és az 1terrás között lényeges sebesség különbség van, míg az sx6000pro között nincs.
    Továbbá azt is látom hogy ha tényleg van difi, akkor A2000-ből muszáj 1T-t venni, mert az 500-assal bizonyos esetben veszítek is teljesítményt, nem beszélve kapacitásról.
    Szóval emiatt érdeklődöm.
    A linkekkel kapcsolatban arra értettem, hogy ha korábban lezajlottak ilyen témában beszélgetések akkor az is elég ha azt megmutatjátok, mert van amikor sokszor felteszik ugyanazt a kérdést.

    Köszi.

    szerk2.: félreértés neessék, ha nagyon kell fel tudok szabadítani kapacitást, de nem akarok állandóan emiatt görcsölni ha épp telepítek valamit...

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák