Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beginnerguy

    tag

    válasz flegga92 #196 üzenetére

    Irtam az appon belul a supportnak, par napon belul valaszoltak es manualisan megterheltek (ujra). Az elso automatikus nalam nem latszott (konkretan sehol). A masodik terheles 3-4 nap utan megjelent a koddal egyutt a netbankban.

    Sajnos tobbet nem tudok segiteni, nekem meg uton van a kartya, igy nem aggodtam tul.

    [ Szerkesztve ]

  • beginnerguy

    tag

    Sziasztok!

    Megjött a Curve kártyám, 2-án regeltem, ma érkezett meg, 2 hetet futott. Beraktam alá a magyar forint számlámhoz tartozó kártyámat, minden OK vele, verifikáltam. Revoluton beraktam, mint top-up kártyát (megadtam a kártyaszámot stb), elsőre volt egy megterhelés és visszavonás (gondolom verifikációhoz, hogy él-e ez a kártya), azóta csak CVC kódot kér a mentett kártyaadatok mellé.

    A kérdésem a következő: szeretnék a Curve-ön keresztül a magyar forint számlámhoz tartozó kártyát kiválasztva Revolutra tölteni mondjuk 10 EUR-t -- ugyebár így a legkedvezőbb a Revolut töltése, mivel még HUF top-up nincs. Amikor ezt véghezviszem a Revolut appban és már megadom a CVC kódot, akkor felugrik egy ablak, hogy ha el akarom kerülni a bankok által kivetett váltási sarcot, akkor a kártya pénznemében érdemes megterhelni -- jelenleg GBP-nek ismeri fel a Curve kártyát és nem tudom megváltoztatni, vagy legalábbis nem látom, hol lehetne a Revolut appon belül. Mivel EUR-t szeretnék feltölteni, maradjon GBP-ben vagy EUR-ban terhelje meg? Ez ugyebár azért furcsa nekem, mert a Curve kártyám funding cardja az úgyis a HUF-os kártyám, emiatt nem teljesen mindegy? Számít ez a GBP vagy EUR dolog vagy nem? Számomra nem világos.

    Remélem érthető (és reprodukálható) a problémám. Köszi előre is a segítséget!

    Más kérdés: TW kártyám is van, de nem teljesen világos, hogy az miért lenne számomra hasznos jelenleg. Külföldre utazáskor a Revolut jól jön a különböző deviza zsebeivel, előre fel tudom tölteni, vagy tudok Curve-ot használni berakva alá a HUF-os kártyát (preferáltan nem hétvégén). Neten vásárláskor GBP/USD/HUF-ban szoktam vásárolni, megint csak Revoluttal és Curve-vel meg tudom oldani. Google Pay-t nem használok, nem utalok ingyenesen HUF számlák között sem. Létezik olyan helyzet ahol (nekem) hasznos lehet a TW? Elsiklottam valami felett?

    [ Szerkesztve ]

  • beginnerguy

    tag

    válasz #33403648 #564 üzenetére

    Én is örülök :) Eddig se Revo, se TW kártyám nem volt, pont emiatt. Most egy hét alatt lett mindhárom :D

Új hozzászólás Aktív témák