Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zerodot

    aktív tag

    válasz Kobe #1689 üzenetére

    Hát azért ahhoz, hogy a 10% visszatérítés mellett negatívba menj az árfolyamváltozás miatt, extrém balszerencsésnek kellene lenned :D. De ez az utóbbi években még akarattal se ment volna, mert már évek óta nem volt olyan, hogy a HUF 10%-ot erősödött volna. Vagyis a gyakorlatban árfolyamfigyelgetés nélkül is pluszban jössz ki.

    Továbbá azt is kihagytad a számításból, hogy ugyanannyi eséllyel jársz jól az árfolyamváltozás miatt, mint rosszul. Sőt, a hosszabb távon folyamatosan gyengülő HUF miatt a jóljárásra nagyobb is az esélyed.

    Az egyéb vásárlásokra szerintem se ez a legelőnyösebb kártya, már csak a 0.5% fx fee miatt sem, de ezt írtam is feljebb. Viszont pont a 10% cashbackről bizonygatni, hogy előnytelen... hát az szerintem badarság.

    Az a kérdés, lesznek-e nov. 30 után is ilyen "special offer"-ek MOi üzletekre is, vagy ennyi volt, másfél hónap és kész. Gondolom, hogy ez most leginkább ilyen reklámcélú, kliensbegyűjtő akció, de amíg tart ill. ha lesznek ilyenek a jövőben is, miért ne élnénk vele?

    "A 20 eur per meghivott pedig semmi mas mint piramisjatek, nincs jobb szo ra"
    Ez akkor lenne piramisjáték, ha a meghívottnak kellene a 20 eurt befizetnie, de pont fordítva van, mert ő is kapja, befizetnie pedig nem kell senkinek. Úgyhogy a piramisjáték pont hogy egyáltalán nem jó szó erre. ¯\_(ツ)_/¯

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák