Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jigoku

    tag

    válasz ldave #921 üzenetére

    Hát igen, azért van bőr a SE képén, hogy a Royal-os upgrade-ért meg a Season Passért majdnem annyit kérnek, mint amennyit egy teljes Royal Editionért más fizet. Kiszámolva kb meg is könnyeztem, hogy a drága pénzen vett alapjáték a Royal Editionben kb 3 ezer forintra jön ki, ha a Royal Pack meg a Season Pass árát levonja az ember... ((Nyilván nem így van egészen, de hát na, értitek. :,( ))

    Mondjuk lehet, hogy én vagyok lemaradva, még ott tartottam nemrég, hogy akinek megvan az alapjáték, valami 20$ körüli összegért kap upgradet (Season Passal együtt), erre most meg vigyorog nekem a Store-ban ez a 2x annyi összegű "felzárkóztatás". Mondjuk én megfogadtam, hogy ameddig az FFXV nem lesz egy fullosan lezárt és befejezett játék (amihez nem jön már több DLC, meg nem fogják több patch-el foltozgatni a sztoriját stb.), addig tutira nem veszek semmit. Az hiányzik még, hogy majd legyen egy Definitive/Final Edition vagy valami, ami még a Season Pass 2-t is tartalmazza (ha lesz, és fizetős is lesz ráadásul), és még bonyolultabb legyen egy hozzám hasonló egyszerű embernek az alapjáték mellett a teljes játéktartalom megvásárlása...

    Na mindegy, nem akarok itt picsogni meg fanyarkodni, de azért érzem a "törődést" a SE részéről. Bár biztos van nem egy olyan Deluxe Edition vagy UCE-tulaj, aki (joggal) messze felháborodottabb, és szívesen meglincselné megsimogatná azt az okost, aki kitalálta, hogy fogja lehúzni rólunk FFXV címszóval még a tangabugyit is. :,,)

    [ Szerkesztve ]

    PSN: JigoKuu-chan // Carl [PS2], Tony [NDS], Viktor [PSVita], Raiden [PS4], Sasha [PSP], Rashoumon [N2DS], Susano'o [Switch], Czar [PS5] // https://jigokumuke.weebly.com

Új hozzászólás Aktív témák