Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaitouP

    veterán

    válasz .LnB #770 üzenetére

    Nézd, egyáltalán nem akarom elvenni a kedved, nekem már az elején elég langyosnak tűnt ez a rész, de olyan szinten lenyűgözött a Kingsglaive, hogy muszáj volt beszereznem a játékot, de sajnos csalódás volt, DLC -stül, mindenestül. Rosszul épül a sztori, tele van kihagyásokkal, tartalmilag érdektelen, sokat nem nyújt. Van egy két megjegyezhető, olykor emotional pillanat, de sajnos ennyi. Az alapok megvoltak egy jó játékhoz, lehetett volna ez sokkal jobb is.

    Aztán ez persze mind saját vélemény, könnyen lehet hogy neked bejön majd ez a rész. :) Én a VII, IX, X, részeket tartom etalonnak mind a szérián belül, mind úgy általában véve a játékosvilágban, sajnos az XV nemhogy ezekhez, de még az XII -hez sem ér fel (pedig ott sem volt túl erős a sztori, de olyan tartalommal rendelkezett hogy nem lehetett megunni, meg hamar a végére érni.)

    [ Szerkesztve ]

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

  • ldave

    félisten

    válasz .LnB #770 üzenetére

    Tegnap jelent meg Steam-re a Zodiac Age (FF12 remaster) :)

    Én első nap vettem meg PS4-re, sőt, egy nappal korábban :) Élveztem, a világ gyönyörű, a zene és az animációk fantasztikusak, nekem a harcrendszer is összeállt a végére (elején nem voltam oda érte).
    A DLC-kel nekem az a bajom, és nem csak itt, hanem bármelyik játéknál, hogy miután végeztem valamivel, utána pár hónappal már nem nagyon van kedvem folytatni. Itt van a DA Inquisiton, alapot végigjátszottam, majd valamikor rá fél évre megvettem a Season Pass-t akciósan, hogy na, itt van ez a 3 sztori DLC, majd jól végigjátszom. Le se töltöttem azóta se...

    A Slime draws near! Command?

Új hozzászólás Aktív témák