Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz FollowTheORI #85389 üzenetére

    Azt kell mondanom, hogy a Warner hülye. Ők kitűzték célul a Disney/Marvel sikereit. És mivel nekik is van egy DC joguk, akkor most majd gyorsan-gyorsan milliárdokat fognak keresni. Aztán belekaptak a dologba kapkodva. Előbb egy olyan vonal mentén, hogy megpróbálnak eltérő úton, eltérő hangulattal sikereket elérni. Mivel a Marvel már kijárta magának az utat a saját stílusában és arra az útra ők már nem férnek fel. Ezért gondolták komorabb realistább vonalat kezdenek. (Ez kurva jó ötlet alapjába véve szerintem). Aztán az első filmmel mindent akartak. Mindent. Ami nem fért bele egy mozi hosszába. Mikor meglátták a kész produktumot beparáztak. Most meg fejeltenül próbálnak még is a Marvel útjára lépni. Utolsó pillanatban változtatnak mindent. Én úgy gondolom Snyder fejben kitalálta azért ezt az univerzumot (na nem Fergie szinten tökéletesre), de a Warner időközben meggondolta magát. Snyder meg próbálta menteni a menthetőt. Bár azért megnéznék egy őszinte werkfilmet a film vágásáról. Ott biztos a haját tépte, tuti a stúdió ott is balfékeskedett egy sort.

    (#85390) NetTom Nem mondtam, hogy az a darkos. Az az R besorolású nálam.
    GotG nekem nem tűnt másnak, a helyszín volt más és ennyi. Sőt szerintem a legrosszabb Marvel filmek egyike.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák