Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz Vasinger! #1472 üzenetére

    Három sörtől nemigazán lehet berúgni.

    Más:
    Még mindig nem találtam jó horrorfilmet. De most már nem is azt szeretnék nézni hanem valami misztikusat. Nem tud valaki ilyet ajánlani?
    A tegnap megnézett Exam is misztikus kategóriában futott, de semmi misztikus nem volt benne.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • spammer

    veterán

    válasz Vasinger! #1472 üzenetére

    Extended cut-ot láttam vagy mi volt az, voltak benne csajok, de az, hogy 1-1 pillanatra mutatják őket, ahogy egy szál ciciben úsznak a medencében... Hát annyira azért nem dobtam el magam tőle.

    Nekem kicsit több duma, történet stb. kellett volna, mert nekem ez kb. egy hosszú "videóklipp" volt egy buliról, ami a végén durván el lett túlozva. :( A szerelmi szál meg egy "kötelező" elem a legtöbb filmben, pláne egy ilyenben, de igazán sokat nem tett hozzá, inkább csak belerakták, hogy legyen valami más is a bulizáson kívül.

    Amúgy irigylem is az amcsi házibulikat, ha tényleg olyanok, mint a filmekben, hogy boldog boldogtalan bemegy a házakba, 50-100 ember vedel mint az örült, és senki nem aggódik, hogy le lesz bombázva minden, vagy éppen ellopják a fél házat :D

    ---

    (#1473) Huma: én fiatalabb ( :D ) koromban bírtam a piát, de már régóta jófiú vagyok sportolok stb. stb.. hidd el, 3-tól már simán be tudnék rúgni :DDD Persze olyan valakinek aki minden hétvégén lebombázza magát, annak már semmi a 3 sör. :))

    --

    (#1474) rt06: Képek alapján igazi sült gyökér a gyerek ;]

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák