Keresés

Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz Tibiajax #7604 üzenetére

    Ezek csak a normál évadok, vagy az évadokon kívüli részek is benne vannak?

    Tegnapi HD film : Casablanca

    Legutoljára nagyon kiskoromban láttam, de azt már akkor is elkönyveltem hogy nagyon jó film. Tegnap megnéztem újra, és sikerült megérteni, hogy miért ez apám kedvenc filmje.
    Egyszerűen azért, mert ez a film tényleg nagyon jó! :)

    A story nagyon jó, a megvalósítás pedig nagyon sok azóta készült filmet is aláz.
    Ingrid Bergman gyönyörű, Humphrey Bogartra meg mintha rászabták volna a szerepet.
    Paul Henreid alakítása is nagyszerű, néha tényleg azt hiszem hogy ő Viktor László és nem egy színész. Captain Renault (Loius) is egy nagyon jól megírt karaktere a filmnek.

    Az egész film olyan mintha élne, a karakterek szerepébe könnyű beleélni magam, magával ragadó az egész. A zenék nagyon jók, és a mellékszereplők is telitalálatok, az összes karakter nagyszerűen van megformálva a legutolsóig, és nagyszerű színészi alakításokat nyújtanak az őket megszemélyesítők: Sam, Carl, Yvonne, Emil a krupié, a zsebtolvaj, a fiatal pár akik a vízum miatt kezdenek rulettezni (és Rick hagyja őket nyerni), az orosz pincér, a 2 öreg német a csiszolatlan angol tudásukkal...
    Ahogy elkezdik énekelni a Marseilles-t, az is nagyszerű jelenete a filmnek.

    Szóval 10/10

  • Wolverine

    félisten

    válasz Tibiajax #7604 üzenetére

    Adsz rá pénzt? Mert nekem nincs :P

    "I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Aktív témák