Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eeXaa

    addikt

    válasz Vikthor #1706 üzenetére

    Igazából ennyit is sajnáltam rá nagyon, a 820 at sehogy sem tudtam megindokolni magamnak....persze jó lenne az a pár extra, viszont ez meg szuper kicsi mobil, tudom könnyen ide oda cserélgetni a szobák közt...Pana GX820 am van de mint közben rájöttem az volt 2019 ben a "belépő" model ami tudott DV DA HDR10+. Sajna még local dimming sincs benne.. nem panaszkodom mert akkor nagyon jó vétel volt ill. A szinei tökéletesek.... rengeteget tanultam azzal hogy megvettem a kép video technológiáról.. köv TV m is valószínű pana lesz.
    Projim meg egy Viewsonic M2 ami simán hoz egy normál mozi minőséget képben. Tud kezelni HDR t is de nem tud Dolby Visiont.

    Kb. 2 év múlva esedékes új TV/proji, lehet lézeres ultrashortthrow proji lesz belōle ami tud mindent.
    Pár hete láttam üzletben, olyan fényereje volt világosban mint egy normál TV nek.
    Mindenesetre a DVD im nagyon jól néznek ki ezzel a lejátszóval.... sokszor olyan mintha 720p képet néznék.... valamit mintha csinálna a lejátszó a képpel.
    Mindenesetre ez is simán néz úgy ki vetítve mint a régi filmes vetítések a 80 as 90 es években.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák