Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grande10

    újonc

    Sziasztok! :R

    Egy ideje olvasgatom a fórumot. Tavaly kezdtem el játszani komolyabban a FUT-al. Szeretem a focit, játszottam korábban is Fifával, csíptem. Tavaly - ahogy írtam - haverom unszolására belevágtam a FUT-ba. Nos tavaly nyáron elkezdtem, megtetszett. Megrendeltem a 23-at és irány a FUT. Nos, nem azzal van bajom, ha valaki ügyesebb, jobb mint én és megver. Tiszta sor. (egyre többször futok bele abba, hogy valaki rivalsban csak gold lapokkal operál, és általában azok azért elég jól nyomják).

    Nekem azzal van bajom hogy gyakorlatilag elveszünk a promókban, az új chem rendszer sem teljesen világos, a meta bevezetése óta. Jönnek a frissítések, nerfelnek lapokat, de továbbra is azt tapasztalom, mintha az lenne a cél, hogy maga a játékélmény másodlagos legyen. A célcsoport inkább azok a játékosok akik hosszú órákat tudnak elölteni a játékkal és semmi más taktikájuk nincs mint előrevágják, fuss lőjj. Esetleg rángatják a kart szétcselezve mindenkit.

    Te próbálsz valamilyen taktikát alkalmazni, ahhoz igazítani, de mintha az algoritmusok ezt figyelnék, és néha az az ember érzése: ezt a meccset ha holnapig játszod sem tudsz nyerni. Erre jönnek olyan játékbeli anomáliák, hogy a védőid összeszaladnak, a kapusodról nyilván az ellenfélhez pattan a labda, lestaktika díszből van a játékban, nulla szögből kapsz gólokat. Az pedig egyenesen elgondolkotató, hogya 70-ik perc környékén a frissen becserélt szélsődet, hogyan tudja lefutni egy gyengébb, fáradtabb játékos. Nem összeesküvéselméleteket akarok gyártani, de nekem kezd a játékélmény elfogyni.

    Ezek az sbc-k meg max foddernek jók, de azokhoz pedig sokat kérnék értük. Nem panaszkodom, mert a nyitásaim nem rosszak, aztán utána nagy csend sokáig. Itt érzem azt hogy próbál kompenzálni a gép (Ronaldo, Messi).

    Látványos volt Haaland leépítése, valamint Van Dijk "fáradása'" is, pedig nem full pressingel megyek. Jah végezetül az a másik: ha valaki ellenem full pressinget tol, hogy a francban van, hogy gyakorlatilag végig tudja vinni a meccset 2-3 cserével ugyanúgy....

    Sok a költői kérdés, és sok a szöveg is, elnézést ha hosszú lett, de gondoltam megosztom veletek. Köszi a figyelmet!

    :R :R :R

  • Grande10

    újonc

    Ma holnap 40. Először Sega Master System - World Soccer. Fifa eleinte csak haverokkal, egymás ellen, nem érdekelt a FUT. Menedzser vagy a FM-el toltam. PC-n eleinte, aztán Xbox. 21-ben szagoltam bele a FUT-ba először, de elengedtem. Aztán 22 tavasszal beszálltam. De ahogy nézem, ez nem lesz hosszú házasság :)

    Asszony nem szól, sőt néha Ő mondja, hogy játsszál egy kicsit. Csak nevet a kártyákon, WL-en és egyéb finomságokon ha megkérdezi, hogy mi volt. A titok lehet ott van, hogy néha leülünk együtt játszani - ajánlom a The way out c szabadulós játékot, kooperatív playben. Vicces :)

  • Grande10

    újonc

    Sziasztok!

    olvasgatva a fórumot nagyjából egyetértek mindenkivel, a gameplay vicc kategória. Nem is áll szándékomban továbbjutni, vagy feljebb jutni rivalsban mint div 5. Mondjuk mivel feljebb nem jártam még lehet, hogy ott normálisabb ellenfelek vannak? :)

    Miután visszarakott div 7-be ott sem játék és mese az élet, csak gondoltam megjegyzem, hogy a zavarosban is van szívás rendesen :)

    Tavaly kezdtem el a FUT-ot, DE: abban tudna valaki segíteni, hogy mit cseszek el folyamatosan szögletnél? minden videót megnéztem, próbálgattam. De, kb ha szöglethez jut az ellenfelem az kb tuti gól. Egyszerűen nem értem... Próbálom levédekezni (magas védők, emberfogás, stb) de kb 10/7x gólt kapok. Az persze másik kérdés, amikor én végzem el, és szinte körző vonalzóval nézem hogy hova adjam be, semmi :) Bocs nem vagyok top spíler, ahogy írtam div 5 volt a plafon.

    Hátvédek: Otamendi, Mid Maldini, Lucio, Trippier, Mendy, Joao Cancelo

Új hozzászólás Aktív témák