Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bodnar123

    senior tag

    válasz nitro16 #2148 üzenetére

    Amúgy én is így jutottam fel 2. Osztályba untrade csapattal. Rögtön az elejétől nyomva a presst. Általában egy félidő alatt el is dől, szóval felesleges a staminara gondolni... Néha rányomod a teampresst és kész is... A vicces, hogy ilyenkor amikor 4en mennek a két védődre is elcseszik, pedig nincsenek nyomás alatt...

  • Nandinagy

    addikt

    válasz nitro16 #2148 üzenetére

    Nem is azzal van a baj ha presselnek és nem fárad el. Ha a te csapatod nem hülyülne meg tőle akkor nem lenne ilyen idegesítő.
    A tökéletes 2 lábas passzoló Perisicnél van a labda pressnél 3 dolgot tudok csinálni:
    1. Passzolok az üres társnak: Ha erősen R1-es passzal csinálom akkor pontatlan és mindig mellérúgja, ha sima normál passzal akkor meg szándékosan gyengén passzol, hogy ne menjen el addig.
    2. Visszafordulok, aminek általában az a vége,hogy hátulról felrúg úgy, hogy nem szabálytalan és még el is esem aztán kapom az ember töbletet hátul.
    3.Nem nézelődöm csak előrevágom a labdát, ami idén használhatatlan mert 6 méterekre rúgják el a labdát és általában ott is lefelejelnek hiába +10 centi a különbség a játékosom javára :D Jön ez az előredőlök de fel nem ugrok dolog.

    Ha ezt megszüntetnék nem lenne probléma a press mert kitudnád passzolni. Az is vicc ilyenkor, hogy szinte látszik ahogy a játékosok visszavesznek a sprintsebességből. Egyébként ezt már észrevettem, hogy ha nincs pressing nem érződik annyira a controlled vagy explosive játékos lassúnak, de ahogy jön a press a labdákra kocogva mennek.

  • Raunchy

    tag

    válasz nitro16 #2148 üzenetére

    Szia

    Nandinagy tökéletesen összefoglalta a problémát, engem sem a press zavar, hanem az én játékosaim cselekvésképtelensége.
    Nálam idén a szűk formációk emiatt nem is működnek, csak szélső játékkal tudom gyorsan felhozni a labdát.
    Ha egy bizonyos távolságon belül kerül az ő játékosa és úgy szerel, az én játékosom összetörik mint egy ropi, de nem fújnak semmit.
    Viszont én alig jutok a közelébe, mert vmi láthatatlan erőtér távol tart tőle, véletlen se tudjam blokkolni.
    Így max területet, passzsávot tudsz védeni, de az sem működik mert a Nándi által említett passz problémák rögtön jelentkeznek. Persze az ellen olyan labdákat ad, hogy csak nézek, persze hiba nélkül.
    Ez van, ezt kell szeretni 😄😄

Új hozzászólás Aktív témák