Új hozzászólás Aktív témák

  • bubuska10

    senior tag

    Üdv, urak! :D Eddig négy nekifutásból egyszer se sikerült kvalifikálni a WL-re a playoffból. Átlagos játékos lehetek, tavaly DIV 5-ben voltam a leghosszabb ideig, most DIV 3. Próbáltam már hétfőt, szombatot, szerdát, pénteket, mindenféle időpontot. Kipróbáltam mi van akkor, ha éjjel játszok. Vmiért a kapcsolat sokkal jobb volt. Nagyon jól ment, 3-1-re álltam. A 4-1-ért mentem, sokkal jobb az ellenfél, és ráadásul érezhetően neki csalt a játék (blokk helyett átfolyik a védőn a labda, Oblak direkt bepotyázza, a védés után pont a csatár lábához pattan ki, középpályán labdaszerzéskor visszapattan hozzá stb.) de a 70. perc tájékán megszereztem a vezetést, és azonnal vége lett. :D Mondom tök jó, berágott és megszakította, 4-1, hurrá. :D Erre 1 percig homokórázik a játék, majd kiírja, hogy "your match is currently under review", és kiléptet az UT-ből... Megnézem, nem a net ment el. Vissza is tudok lépni egyből. És a meccs szám nem változott... Ez annyira elszomorított, hogy semmi kedvem nem maradt játszani. Minek? Végig koncentrálsz, nem hibázol, és ha jó ellenfél ellen jól játszol és nyerésre állsz, akkor meg direkt megszakad?!

    Sose add fel, de tényleg 0 motiváció maradt. Hogy lehetne este nekiülni úgy, hogy pozitív mindsetbe? :D Mire gondoljak ezek után? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák