Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferni

    őstag

    válasz Kristof_94 #7738 üzenetére

    Köszönöm Kristóf segítő szándékodat, de megoldom a csapatépítést, meg a többit is :D Van pár év már a hátam mögött, én még azok ellen toltam anno anno online versenyeken, akik most pl profi esportolók :D Élmezőnyben voltam magyar szinten online PS3on, de rég is volt. Fifa 12,13,14, még a Fifa 13-mat PS3ra az eurofifán nyertem meg magamnak online versenyen az utolsó fifa12es tornán:DD Csak aztán beleuntam, hogy hiába gyakorlok, hiába fejlődök, javítgatok, fasza minden, eltelik 2 nap és kuka megint minden. És már akkor is voltak ilyen elcsalt meccsek, hogy nem volt fair a játék. Most egy online versenyen, de még egy ESL Ladderen is kiakasztó volt ez, azt beleuntam. Top 10 simán voltam PSen online a magyarok között, de még a top5t is bátran megkockáztatnám, top 3at már nem, offline nem voltam soha, nem úgy jöttek össze a dolgaim, lehet online hero, offline zero lettem volna :DDD
    Sajna sok év kimaradt, a tavalyi játék telibe, ezért sok minden kiesett, meg régen néztem a vidiket, akkor akartam fejlődni, minden vidit megnéztem, mindig fejlődtem valamivel, most letojom kb.
    A legnagyobb gyengeségem jelenleg a dribbling meg a cselek meg az 1v1, tudom ezt a játék eleje óta, de nem érdekel már jó ez így.

    Amúgy épp a 4231ről jöttem át, nem volt az igazi elől, magasan ebben a 4321ben érzem magam a legotthonosabban meg a csapaépítés a szenvedélyem :D
    Meg ki az a retardált, aki rajtam kívül így buildeli össze a csapatát? :DDD
    [link]

    De a szándékodat nagyra értékelem :)

Új hozzászólás Aktív témák