Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiberMonkey

    senior tag

    Srácok idén nem szídtam a játékot mert tényleg élvezhető volt és szartam abba hogy voltak meccsek amikor kikapok láthatóan segítséggel, de ma túlment egy határon a játék egy azaz egy meccsel (nem voltam ebben a szezonban mérges még 1x sem úgy hogy kinyomjam izomból a gépet meccs közben) de ami volt az hihetetlen és nem azért mert 0 kapuralövés 2 gól az ellenek mert az nem baj nekem sőt az sem hogy minden kapuralövés gól (volt olyan meccsem ahol 10:3 ra kaptam ki mert az illető csaló volt (PC a platform) végigtoltam. De az milyen már hogy a gyerek 5-3-2 ben áll fel (Neal Guide taktika ismerem nagyon is jól) én 3-4-2-1 ben játszom (jól tudok vele pressingelni ) és a gyerek körbe passzolgat csak hátul 1 félidőn keresztül ÉS NEM LEHET LETÁMADNI (nevetséges ) Balance/Press on heavy touchon játszom 100/100 alkalommal se drop back se constant pressure úgy hogy jól ismerem hogy mire képes a csapatom (300 meccse kisebb cserékkel ugyan azzal a csapattal tolom) mondom jó akkor feltolom 10 re a csapat mélyseget minden más változatlan (állnak félpályánál a csatárok ) mondom jó akkor team press a D-padon kicsit pressingelnek de semmi egetverő. Oké idő ismét kikér constant pressure 10 szélesség 10 mélység mindenkire agressive interception mert a gyerek széleket váltogat, persze mindog volt 1 üres játékosa és TOVÁBBRA IS FÉLPÁLYA HÁTSÓ SOR KÖZÖTT PASSZOLGAT.
    Ezen a ponton letettem a kontollert és kinyomtam az egészet.
    Nem az zavar hogy ezt megtudja csinálni hanem az hogy amikor az ellen nyom egy all outot és én előre próbálom játszani a labdát akkor még egy sima gold csapattal olyan presszing alá kerülök hogy 3 passznál többet nem tudok leadni valamint az hogy az egész annyira egy csaló meccs volt hogy csak nevetni tudok rajta alig volt különbség az all out és a sima felállásom között hogy egy 5 éves is kipasszolgatott volna egyszerűen mintha nem változtattam volna semmin ez így elfogadhatatlan.
    Mi az hogy egyszer a CDM-re rá sem váltok és automata megelőzi az ellenfél játékosát egyszer meg nem bírok all out attackban manual switcheg tolva elvenni egy labdát ??
    Megmerek nektek esküdni hogy megint belevan nyúlva a gameplaybe hogy a most becsatlakozottakat tolják.
    Nem-nem vagyok konteós csak az elmúlt 2-3 napba kb mintha kicserélték volna a csapatomat mert nem bírom ugyan azt játszani amit eddig 300 meccsig tudtam.
    Bocsánat a hosszú posztért, de kezd az EA alpárian pofátlanná válni ezzel az érthetetlen dolgaival.

Új hozzászólás Aktív témák