Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barell

    senior tag

    Sziasztok. Eddig bírtam a idegekkel, mostmár kérdezek. Fifa 15 óta játszok online. Nagyon szerettem az UT módot de ugye ott már jelen volt az a jelenség hogy csináltál bármit, tolta az ellenfelet a gép vagy épp téged. Ebből elegem is lett és a 15-16-17-18 ban sima online szezont nyomtam. Ott érdekes módon mindig fer meccsek voltak, ha kikaptam tényleg azért mert jobb volt az ellenfelem. Nem tartom magam jó játékosnak de a div 2-3 bőven fix helyezésem volt. Pár hete még a 18ban is gond nélkül. Eljött azonban a 19. UT-t meg se nyitottam rögtön a szokásos szezon mód. Egyszerű a kérdésem. Csak szerintem lett haza vágva mostanra a szezon mód is? Div 7 ben nem hagy bent maradni nemhogy feljutni 6ba. És nem, nem az ellenfél a jobb, ugyan az jelentkezik mint annó UT-ben. Egyik meccsemen minden helyzet gólra van váltva, a másikon a kapuig nem jutok el vagy még üres kapura is mellé pöcköl miközben már én égek 4-0 ra. Nemtudom hogy volt e ez már téma a csoportban, először járok itt bocsi. :)

    [ Szerkesztve ]

  • Barell

    senior tag

    Sziasztok. Segítsdéget kérnék. Online szezont játszok és az érdekelne hogy a csapat felállás ugye külön külön állítható attól függően hogy defre nyomok meccs közben vagy attackra vagy épp ugye balancedon van. A kérdésem az lenen hogy lehet e olyat hogy amikor én a balanced felállást beállítom akkor egy gombnyomásra érvényesüljön ugyan az a felállás a többi módra vagy lténylég a további 4 sémát még nekem kéne álligatni külön-külön? Köszönöm. :)

Új hozzászólás Aktív témák