Új hozzászólás Aktív témák

  • Tajték

    senior tag

    Hú hát ne haragudjatok, de ez vérlázító ami megy online!

    Nem elég hogy minden fizikai törvényt meghazudtól a gameplay mert szerelni???? nem elég egyszer 4x kell!!!
    Nem elég hogy orbitálisan irreális módon túl van húzva a letámadás téma, de ha a játékos egyenesen előre tör teljes gőzzel azt k.élet hogy nem lehet szerelni mert visszapattan hozzá ha véletlen még sem akkor a másik társához, még véletlenül sem üres területre vagy a védekező csapathoz.

    Mindennek a tetejébe, megszerzem a vezetést a 75.-ben arra egyből a 76.ban egy szöglet fejes a 16-os ról, jó mondom nincs itt gond, erre a 93.ban hátul passzolok egy sima 5m-es passz sehol senki erre direkt olyan gyengén passzol hogy a támadó beérje, hát mondom ilyen mértékű vicc a kabaréban sincs....

    Ja ki is felejtettem hogy valami sapkás Icon kapus szintén a természet törvényeit meghazudtolva ugrált, nevetséges volt nézni hogy a rövidől vetődik a hosszú alsóra :DDD

    Bocsánatot kérek , nem szoktam, de ez most ...... azt hiszem ilyen agyatlankodás árán nekem nem kell az a DR reward :N

    (#7918) Meghivott:

    Itt én nem arra gondolok, hogy a gép kényszerít hoyg építs, változtass csapatot. Hanem az ember magában fásul bele a felállásba.... :R

    UI:

    Azt nem értem hogy miért kell minden évben egy rohanó cirkuszt csinálni a játékból??? :F :F :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák