Új hozzászólás Aktív témák

  • Hazli17

    aktív tag

    válasz Digestive #1876 üzenetére

    Ugyan ez van nálam is.
    Írtam az ea supportnak chaten. Elkérte a gamertegemet, meg az email címemet. azt mondta, hogy az originembe nem látja a fifát. Kérdezem, hogy ez, hogy lehet? Azt mondja biztos másik email címen van regisztrálva. Mondom neki, hogy egy email címem van, azzal van regisztrálva minden. Azt mondta, hogy sajnos ő ennyit lát, hogy nincs a fifa az originbe. Innentől annyit tudott tenni, hogy adott egy "hibakódot" meg egy linket, hogy arra írjak egy emailt és ők majd össze tudják hozni valahogy a két regisztrációt.
    De nem is értem, hogy a pc-s originnel és az xboxos fifának, illetve a webappnak mi a szar köze van egymáshoz. Szóval már a végén én sem értettem igazából, de várom, hogy válaszoljanak az emailemre. Ez elvileg 72 órán belül fog megtörténni. Ez volt tegnap, ma ismét próbálkoztam, de ez a másik support ügyintéző is erre jutott.

    Szóval ezzel sokkal előrébb nem vagy, de én futottam benne két kört. Várom az emailt, aztán talán sikerül belépnem ebbe a csodába...

    Rendesen felháborító, hogy nem tudja összehozni a support, hogy be tudjak lépni..

Új hozzászólás Aktív témák