Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • p0ty

    aktív tag

    válasz Szigma70 #16238 üzenetére

    hát kik? a játékosok akik megveszik a játékot
    a profik ott van gorilla játék megjelenéskor 100k fifa pont ő mondta hogy vette és nem támogatásból kapta a csapatától de ha attól is kapta 100k fifa pont valakinek ki kellett fizetnie nem fog ingyen adni a profi játékosoknak az EA fifa pontot, ha számolni akarnánk akkor ott volt BF-kor a lightning round mikor 3 perc alatt elfogyott 100.000db 100k pack ez 200 milla fifa pont és ez 1 platform szóval a 2 konzolon ott 400 milla fifa pont PC-t meg ne számoljuk bele mert 1 kevesebb is volt kint meg tuti volt aki coinból nyitott
    12k fifa pont 30k forint ez a 100k lightning round nekik kb 1milliárd forint bevétel volt és ez a 125k packnél meg ismétlődött sőt kicsivel többet is kerestek, ennyi pénz mellett míg nincs konkurencia nem fogják tökéletesre csinálni a játékot
    10ből 9 ember mindig megadja a packnak a lehetőséget mert ilyen az ember hogy úgy van vele hátha most
    és van akinek egyből beadja van akinek nem, én a tavalyi fifával játszottam elsőnek komolyabban de szerintem az sokkal jobb volt mint a mostani ennyire nem volt pay to wines valamint ennyire sok hiba se volt a játékban még ilyenkor mint most holnap lesz 3 hónapja hogy ki jött a fifa és annyit változott és egyáltalán nem változott pozitív irányba szerintem legalább is
    ahogy írod dőljön a lé ez a lényeg nekik és míg nincs konkurencia míg az emberek megveszik a játékot és sok fifa pontot addig nem fognak változtatni ezen semennyire se hogy jobb legyen
    csak nem értem miért, lehet rossz logikám van de ha van egy jó játék akár mennyire is pay to win a játékmenet tökéletes nem segíti a másikat akkor is ugyan így vesznek fifa pontot mert akiknek van és megtehetik mind1 milyen a játék megveszi szerintem ha jó lenne a játékmenet még több embert vonzana be akik feladták az idegeskedés miatt simán elkezdenék újra, de sajnos ezekre a kérdésekre sose fogunk választ kapni hogy miért nem tudják megcsinálni tökéletesre a játékmenetet..

Új hozzászólás Aktív témák