Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gabigyerek

    senior tag

    válasz Rypejakten #4733 üzenetére

    Azt nem tudom, viszont tavaly div 1 ben is voltam (PS4), és nem jellemez a kapkodás. De abban igazat kell adnom neki, hogy sokszor egyszerű passzok sem sikerülnek. Konkrét példánál maradva, tegnap egy esetben hátvédekkel járattam hátul a labdát, oldalt fordítottam vele, és a CB vel az üresben és kb 16 méterre álló RB felé álltam testtel (tehát nem háttal meg ilyesmi), és rápöccintettem a passz gombra (még izéltem is hogy rövid lehet), erre kb 5 méterre tőle olyan erővel rúgta meg a labdát, hogy az RB csak nyújtózva tudott beleérni és kipattant bedobásra. Ezt nem gondolom bénaságnak (tudom nem támadtál csak mondom).

    A kérdés igazából, hogy a passz rásegítés jól van e kalibrálva. Sok apró-gyors passzos járatásnál is észrevehető néha, hogy nem oda passzol, hanem egy más (esetenként rossz pozícióban levő) játékosnak.

    Nem rángatom a kart, abba az irányba húzom. Én sem offense ez sem, de mint a 16 ban is így itt is vannak "fura" dolgok. (Abban többször az volt hogy kapus kidobást maxra felnyomva az 5 méterre állónak dobta, gyengén).

    De mint mondtam, tuti a pass assist rendszerben van a hiba. (lehet offolni kéne? )

    PS4

  • mkbla

    senior tag

    válasz Rypejakten #4733 üzenetére

    persze, nem haragszom én ,lehet h szar vagyok, nem is ez itt a kérdés, hanem az hogy akár pl félprofin, elkezdem a draftot, az első 2 meccsen rommá verem, a másodikon már oda kell figyelnem, és a 4. meccsre elfáradnak a játékosaim? vagy én? átállitom a saját erősségemet bénáról ultra bénára?
    és valóban elhet valami abban a passzok fizikai rendszerének sajátosságából, csak nem teljesen értem, miért passzolja a lehetellen helyzetbe illetve miért nem tudom én irányitani? vagy tudom én csak még nem jöttem rá hogy kell? vagy mik azok a passz rásegitők amiket beszéltek? mert ez is érdekel, mit mire kell hol állitani? én értem én hogy szar vagyok ,de azért olvasgatom a fórumokat és beszélek néha hülyeségeket h ez változzon, akkor meséld el pl te hogy csinálod, hogy minden passz sikerül és nem egy teljesen idióta passzolgatásba megy a játék?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák